Taito ogłasza Egret II Mini w taki sam sposób, jak klasyczna rotacja ekranu

Istnieje kilka czołgów do gier zręcznościowych o proporcjach takich jak Czapla Taito II Został wydany w 1996 roku. Prawie standardowa japońska szafa na zabawki, a jej dziedzictwo jest fajne, coś, czym jest Taito Upamiętnij nową mini konsolą.

Bardzo podobny do pliku Nowy Geo Mini A Astro City Mini, Czapla II Jest to mała wolnostojąca szafka zręcznościowa z wbudowanym ekranem i elementami sterującymi. To ostatni aspekt, który zachowuje również ustawienie obracania ekranu z oryginalnej szafki Egret II.

Dzieje się tak, ponieważ klasyczne gry zręcznościowe w Japonii często używają poziomego lub pionowego ustawienia ekranu. Więc jeśli chcesz zmienić panel arkadowy z czegoś takiego R. typ do zdjęcie walki, ekran musi być obrócony.

W przypadku większości gabinetów arcade jest to trudny i żmudny proces. Jednak Taito znacznie uprościło to dzięki szafce Egret II, umożliwiając łatwe obracanie całego ekranu w grach, które wymagają ekranu w różnych trybach.

Co ciekawe, oprócz 40 gier dostępnych w dniu premiery, 10 dodatkowych gier będzie dostępnych za pośrednictwem gniazda kart SD w Egret II Mini. To sprawia, że ​​myślę, że dodanie innych gier przez gniazdo kart SD nie byłoby takie trudne.

Poza tym będą sprzedawane osobno dodatkowe pady z trackballem i innymi opcjami insertów. Podobnie jak inne małe szafki arkadowe sprzedawane ostatnio, można również podłączyć Egret II Mini do większego ekranu za pośrednictwem portu wyjściowego HDMI z tyłu.

Wyceniony na 18 678 jenów (czyli około 171 USD) zostanie wydany w Japonii 2 marca przyszłego roku, ale nie wiadomo jeszcze, czy trafi na zachód.

Chodź za mną ŚwiergotA Serwis społecznościowy Facebook A youtube. ja też zarządzam Mika Damashi I zrób recenzje gier w hobbylink.tv.

Przeczytaj mój blog Forbes Tutaj.

READ  Jak włączyć „Patrz i mów” w Nest Hub Max?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *