Taito ogłasza Egret II Mini w taki sam sposób, jak klasyczna rotacja ekranu

Istnieje kilka czołgów do gier zręcznościowych o proporcjach takich jak Czapla Taito II Został wydany w 1996 roku. Prawie standardowa japońska szafa na zabawki, a jej dziedzictwo jest fajne, coś, czym jest Taito Upamiętnij nową mini konsolą.

Bardzo podobny do pliku Nowy Geo Mini A Astro City Mini, Czapla II Jest to mała wolnostojąca szafka zręcznościowa z wbudowanym ekranem i elementami sterującymi. To ostatni aspekt, który zachowuje również ustawienie obracania ekranu z oryginalnej szafki Egret II.

Dzieje się tak, ponieważ klasyczne gry zręcznościowe w Japonii często używają poziomego lub pionowego ustawienia ekranu. Więc jeśli chcesz zmienić panel arkadowy z czegoś takiego R. typ do zdjęcie walki, ekran musi być obrócony.

W przypadku większości gabinetów arcade jest to trudny i żmudny proces. Jednak Taito znacznie uprościło to dzięki szafce Egret II, umożliwiając łatwe obracanie całego ekranu w grach, które wymagają ekranu w różnych trybach.

Co ciekawe, oprócz 40 gier dostępnych w dniu premiery, 10 dodatkowych gier będzie dostępnych za pośrednictwem gniazda kart SD w Egret II Mini. To sprawia, że ​​myślę, że dodanie innych gier przez gniazdo kart SD nie byłoby takie trudne.

Poza tym będą sprzedawane osobno dodatkowe pady z trackballem i innymi opcjami insertów. Podobnie jak inne małe szafki arkadowe sprzedawane ostatnio, można również podłączyć Egret II Mini do większego ekranu za pośrednictwem portu wyjściowego HDMI z tyłu.

Wyceniony na 18 678 jenów (czyli około 171 USD) zostanie wydany w Japonii 2 marca przyszłego roku, ale nie wiadomo jeszcze, czy trafi na zachód.

Chodź za mną ŚwiergotA Serwis społecznościowy Facebook A youtube. ja też zarządzam Mika Damashi I zrób recenzje gier w hobbylink.tv.

Przeczytaj mój blog Forbes Tutaj.

READ  Pixel Watch Google przełamuje skorupę na rzeczywistych zdjęciach

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *