Sharon Osbourne twierdzi, że Kanye West „reprezentuje nienawiść” po tym, jak samplował piosenkę Ozzy’ego

Sharon Osbourne twierdzi, że Kanye West „reprezentuje nienawiść” po tym, jak samplował piosenkę Ozzy’ego

Sharon Osbourne skrytykowała Kanye Westa za samplowanie muzyki Ozzy'ego Osborna bez pozwolenia

Sharon Osbourne skrytykowała Kanye Westa za samplowanie muzyki Ozzy'ego Osborna bez pozwolenia

Sharon Osbourne i jej mąż Ozzy Osbourne są wściekli po tym, jak Kanye West rzekomo wykorzystał muzykę Ozzy'ego podczas niedawnego przyjęcia odsłuchowego jego nowego albumu. Orły.

West (46 l.) i raper Ty Dolla $ign zorganizowali imprezę odsłuchową swojego wspólnego albumu Orły, gdzie jest Dzięki Bogu „I nadal jestem szalony, dwubiegunowy, antysemicki / I nadal jestem królem” – zaśpiewał raper.

– powiedział 71-latek TMZ I że Zachód jest „antysemicki i lekceważący” oraz „reprezentuje nienawiść”. Tak skomentowała swojego męża: „Tym razem Kanye uprawiał seks z niewłaściwym Żydem”.

Sharon udostępniła na Instagramie film, w którym przypisała „Kanye West” Grohlowi i Lionelowi Richiemu jako „Ozzy”, który nadal narzekał: „Wszyscy mamy blokadę pisarską – ale to moja pieprzona piosenka… wiesz do czego zmierzam.” mówię? Uwielbiam tę piosenkę. Nie, nie, kocham tę piosenkę. Zdobądź własną piosenkę!

„Witamy na karnawale w Canewest (emoji klauna) #permissionnotgrand #ironman” – podpisała klip.

To przyszło później Wojenne świnie Piosenkarz skrytykował Westa za samplowanie utworu bez jego zgody.

„Kanywest poprosił o pozwolenie na samplowanie klipu z występu na żywo utworu „WAR PIG” z amerykańskiego festiwalu w 1983 roku bez wokalu, ale pozwolenia odmówiono, ponieważ jest on antysemicki i spowodował niewypowiedziany ból dla wielu osób” – napisał Ozzy na Instagramie.

Dodał: „Wczoraj wieczorem poszedł dalej i użył tej próbki podczas odsłuchu albumu. Nie chcę być kojarzony z tym facetem!”

READ  Zapaśnik Scott Hall usunięty z systemu podtrzymywania życia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *