Shannon Beador, wychowanka Real Housewives, została aresztowana w hrabstwie Orange pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu, potrącenia i ucieczki

Shannon Beador, wychowanka Real Housewives, została aresztowana w hrabstwie Orange pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu, potrącenia i ucieczki

Shannon Beador, gwiazda Bravo Prawdziwe gospodynie domowe z hrabstwa Orangezostał aresztowany w Kalifornii pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu i potrącenia z miejsca zdarzenia.

Według Departamentu Policji w Newport Beach 59-latek został ukarany za jazdę pod wpływem alkoholu i potrącenie z miejsca zdarzenia, które miało miejsce w niedzielę wczesnym rankiem w Newport Beach. Została wezwana i zwolniona bez możliwości wpłacenia kaucji.

– powiedział jej prawnik, Michael Fell H! Aktualności Że jego klient „żałował” zdarzenia.

„Spędziłem wczoraj dużo czasu z Shannon. Przeprasza i wyraża skruchę. Poczekamy na oficjalne informacje w tej sprawie, gdy będą one dostępne, a Shannon jest gotowa przyjąć pełną odpowiedzialność za swoje czyny”.

Jej przyjaciółka i koleżanka z Bravo Jeffa Lewisa53-latek opowiedział o zdarzeniu w swoim talk show SiriusXM.

„Niestety [Shannon] W sobotę wieczorem wpadłem pod wpływem. Ona także brała udział w wypadku samochodowym. „Odniosła kontuzję, więc wyzdrowieje”.

Kontynuował: „Shannon i ja jesteśmy przyjaciółmi od bardzo długiego czasu. Byłem zszokowany – zadzwoniła do mnie wczoraj i chwilę rozmawialiśmy – i byłem zszokowany, ponieważ nigdy nie znałem Shannon, nigdy nie piłem ani nie prowadziłem.

Dodał: „Powiem państwu, że bierze na siebie pełną odpowiedzialność”. „Wstydzi się, jest zawstydzona”.

Gwiazda reality TV starła się z prawem rok po jej szokującym rozstaniu z byłym mężem Jonem Janssenem po 17. sezonie serialu reality show. RHOC Zapakowana fotografia.

„Byliśmy we wspaniałym miejscu, ale siedem dni później, kiedy kamery się wyłączyły, sytuacja była zupełnie inna” – powiedziała. ludzie W styczniu tego roku. „Powiedział mi, że skończył z tym związkiem. A to, co mi wtedy powiedział, było absolutnie druzgocące”.

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

„Nigdy w życiu nikogo nie kochałem bardziej” – Beddor powiedział o Janssenie. „Miałam nadzieję, że to jest mężczyzna, z którym spędzę resztę życia. Chciałam, żeby wszystko się udało. Nigdy nikogo nie kochałam tak bardzo jak Johna. Ale on najwyraźniej nie czuł tego samego”.

Para była po prostu po różnych stronach i Beddor wierzył w ich przyszłość, podczas gdy Janssen nie. „Cierpiałem z tego powodu” – powiedział portalowi. „To smutne, bo tak bardzo kocham Shannon. Kochałem ją mocniej niż jakąkolwiek kobietę w moim życiu. Jest jedyna w swoim rodzaju. Taka zabawna, hojna, pełna życia i przygód”.

„Łączy nas więź niepodobna do niczego, co kiedykolwiek miałam. Wiem, że do końca życia nie spotkam już nikogo takiego jak ona. To nie znaczy, że jesteśmy dla siebie odpowiedni przez resztę życia. naszego życia” – przyznał Janssen. „Bycie razem nie ma sensu, jeśli w to nie wierzysz”. Kiedy Janssen zdał sobie sprawę, że chce wszystko zakończyć, powiedział, że zaczekał do końca zdjęć, aby oszczędzić Beadora agonia rozstania przed kamerą.

„Ostatnią rzeczą, jaką chciałam zrobić, było zranienie Shannon, ale myślę, że postąpiłam słusznie dla nas obojga” – powiedziała Jansen. ludzie. „Jesteśmy dwójką ludzi, którzy bardzo się kochają, ale miłość nie zawsze wystarcza. I chociaż wiem, że Shannon postrzega to jako to, że mówię jej rzeczy, których nigdy nie miałam na myśli, mam nadzieję, że potrafi dostrzec, że nie ma złej osoby tutaj. Oboje są naprawdę dobrymi ludźmi, ale po prostu nie mogli tego zrobić.

READ  Zerwała z chłopakiem po śnie o Christianie Bale'u

W lipcu ubiegłego roku Bedor ujawniła, że ​​ona i Janssen ponownie rozmawiały. „Jesteśmy teraz w przyjaznych stosunkach i wolę nie żyć w gniewie” – powiedziała. Powiedzieć H! Aktualności. „Więc oboje się z nikim nie widujemy, ale rozmawialiśmy o tym. Jeśli którekolwiek z nas wdałoby się w związek, prawdopodobnie nie bylibyśmy już tak blisko. Chociaż Beador miał na myśli dodanie: „Nie jesteśmy wrócić do siebie.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *