Seth Rollins, Sasha Banks, WWE, AEW, NJPW i Impact Wrestlers reagują na wydania WWE

Seth Rollins, Sasha Banks, WWE, AEW, NJPW i Impact Wrestlers reagują na wydania WWE

Kilka supergwiazd WWE, AEW, NJPW i Impact Wrestling pojawiło się dziś na Twitterze i weszło w interakcję z najnowszymi wydaniami WWE.

Jak wspomnianoDzisiaj WWE wydało 6 supergwiazd – Braun Strowman, Aleister Black, Lana, Buddy Murphy, Ruby Riott i Santana Garrett. Możesz znaleźć zakulisowe raporty dotyczące odlatujących lotów Tutaj A Tutaj. Możesz również znaleźć dane z następujących supergwiazd opublikowanych pod tymi linkami: StrowmanA czarny (A Tutaj), LanaA MurphyA Jarretta.

Producent WWE i oficjalny Adam Pearce napisał na Twitterze sześć emotikonów złamanego serca w odpowiedzi na odejście.

Były talent WWE Renee Young (Renee Paquette) skomentował wydania i zadzwonił do firmy.

Co za okropne złe zarządzanie niektórymi naprawdę utalentowanymi ludźmi. Renee ssie książki.

Seth Rollins odpowiedział na swój występ w podcaście „My Love Letter To Wrestling” z WWE NXT UK Superstar Mark Andrews i tematem „Wrestling Makes Me Feel”.

„A dzisiaj to czuję [broken heart emoji x 3]Książki Rollinsa.

Sasha Banks napisała dwa tweety do Riott, przesyłając jej miłość.

„[blue heart emoji] [glowing star emoji x 3] #HeidiLovelace, Banks napisał w swoim pierwszym tweecie, używając imienia Riotta przed WWE Ring. Dodała: „Kochamy cię @RubyRiottWWE”.

WWE Hall of Famer Mick Foley również zareagował na odejście Riotta, pisząc: „Dla RubyRiottWWE najlepsze jeszcze przed nami. Mocno w to wierzę”.

Foley następnie skomentował szok związany z uwolnieniem Strowmana i powiedział, że może to być wielka sprawa dla AEW.

„Wersja Strowmana jest szczególnie zaskakująca – ale myślę, że Braun może sam napisać bilet do miejsca, w którym chce pracować. Foley napisał o Braunie. Wiem, że Braun mówił o tym, by nigdy nie pracować dla innej firmy – ale chyba, że ​​nie był gotowy na życie w wieku 37 lat może chcieć zbadać swoje możliwości”.

READ  DJ Khaled mówi, że ta restauracja w Toronto jest jedną z najlepszych restauracji, jakie kiedykolwiek miał w swoim życiu

Alexa Bliss skomentowała wydanie swojego byłego partnera tag team Mixed Match Challenge, Strowmana, i napisała: „[broken heart emoji] niesmaczne”

Była gwiazda WWE Billy Kay (Jessica McKay), która została właśnie wydana w kwietniu, napisała na Twitterze, że zaniemówiła z powodu emoji złamanego serca. Skomentowała także odejście Riotta.

Napisała: „Związałam się bardzo z RubyRiottWWE w ciągu ostatniego roku i jestem bardzo wdzięczna, że ​​mogę nazwać ją przyjaciółką. Ma największe serce w historii i jest absolutną gwiazdą. Kocham cię [heart emoji]”

Gwiazda AEW Cash Wheeler z FTR napisała na Twitterze słowa zachęty do zwolnionych zapaśników.

„Wszyscy będziecie świetnie sobie radzić” – napisał były Dash Wilder.

Gwiazda NJPW Tama Tonga odpowiedziała na publikacje WWE i powiedział, że jest wdzięczny za to, że Nowa Japonia nadal ją utrzymuje podczas pandemii COVID-19.

„Cholera… dzięki @njpw1972 za to, że nie porzuciłeś nas podczas pandemii… a nawet później. #GaijinWdzięczny” – napisał Tonga.

Komentując wydanie swojej partnerki tag team, Lany, Naomi napisała: „Zawsze jestem twoim chłopakiem/dziewczyną/siostrą bez względu na wszystko @LanaWWE #ravishingglow”

Wpływowy supergwiazda Matt Cardona (wcześniej Zack Ryder) również napisał na Twitterze słowa zachęty dla byłych WWE Superstars.

Napisał: „Każdy z nich będzie w porządku. Pracuj ciężko. Bądź sobą. Odnieś sukces. Bądź panem siebie. Ciesz się!”

Gwiazda AEW Evil Uno z The Dark Order również skomentował wydania i powiedział, że nigdy nie lubił patrzeć, jak ktoś traci pracę. Fani odpowiedzieli i wspomnieli, że Ono wpadł w kłopoty w mediach społecznościowych ze Strowmanem w 2020 roku, jak zauważyliśmy. Tutaj.

„Zło Uno nie jest zadowolony z tego, że ktokolwiek stracił pracę. Zło Uno napisał dzisiaj.

Ricochet i Mustafa Ali zamieścili na Twitterze zdjęcia na poparcie swojego przyjaciela Blacka, a Mojo Rowley zamieścił na Twitterze zdjęcia na poparcie swojego przyjaciela Strowmana. Możesz zobaczyć te tweety poniżej, wraz z innymi powiązanymi tweetami:

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *