Samuel L. Jackson wymienia swoje pięć ulubionych filmów Samuela L. Jacksona i może cię to zaskoczyć

Okazuje się, że Samuel L. Jackson jest taki jak my wszyscy – uwielbia też oglądać filmy Samuela L. Jacksona. Na Późna wystawa ze Stephenem Colbert W środę gospodarz wydawał się przekonany, że niektórzy aktorzy nie mogą znieść oglądania własnych filmów, ale Jackson miał inną teorię.

„Niektórzy aktorzy okłamują cię na ten temat. To praca „Watch Me” i dlatego tu jesteśmy” – powiedział Jackson. Jeśli przeglądam kanał i nie znajduję niczego, co chcę obejrzeć, lub czegoś nie szukam, a przechodzę obok czegoś, co mnie interesuje, zatrzymuję się i oglądam”.

Kiedy więc Colbert udowodnił, że sesje surfowania po kanałach Jacksona czasami skłaniają go do oglądania własnej pracy, Colbert poszedł o krok dalej i poprosił Jacksona o wymienienie pięciu najlepszych filmów o Samuelu L. Jacksonie. I dla człowieka, który był we wszystkim od Gwiezdne Wojny Franczyza Marvel Cinematic Universe, jej skład może nie być taki, jakiego oczekujesz. Wygląda to następująco:

I choć możesz być zszokowany, że kochasz klasykę Pulp FictionA robić co należyA Park Jurajski parzysty Węże w samolocie Nie robiąc listy Jacksona, warto zauważyć, że wszystkie pięć wybranych przez niego filmów zostało wydanych między 1996 a 1998 rokiem – i jest to wyraźnie pamiętny czas dla niego w jego karierze. I chociaż nie są to filmy, których można by się spodziewać, cztery z pięciu mają nowe oceny zgniłe pomidory, a wszystkie z nich otrzymały pozytywne oceny od publiczności. Więc jego lista jest zdecydowanie legalna.

I dla zabawy, kiedy Jackson nie ogląda własnych filmów, odkryliśmy również jego pięć najlepszych filmów, których nie masz przyjemności mieć. I tak, właściwie jest pięć filmów on Nie w. Ta lista zawiera tytuły takie jak Ojciec chrzestnyA gotowanyA A Akta berlińskie. Innymi słowy, Jackson po prostu kocha filmy. I kto może go winić?

READ  [VIDEO] Kate Walsh powraca - Addison potrzebuje Meredith

Późna wystawa ze Stephenem Colbert Jest emitowany w dni powszednie o 23:35 w CBS.

Zobacz, jak Tom Hiddleston ujawnia jeden przedmiot, który zabrał z planu filmowego Marvela:

Przeczytaj więcej z Yahoo Entertainment:

Powiedz nam co myślisz! Połącz się z nami ŚwiergotA Serwis społecznościowy Facebook lub Instagram. I sprawdź naszą gospodynię Kylie Marr na ŚwiergotA Serwis społecznościowy Facebook lub Instagram.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *