Millie Gibson, towarzyszka „Doktora Who”, zastąpiona przez aktorkę „Andora” – TVLine

Millie Gibson, towarzyszka „Doktora Who”, zastąpiona przez aktorkę „Andora” – TVLine

Millie Gibson, która zrobiła to zaledwie kilka tygodni temu Doktor Kto Aby zadebiutować w świątecznym wydaniu specjalnym, zostanie zastąpiony przez AndorVarada Sethu po jednym sezonie.

Zmianę tę po raz pierwszy zgłosiła Wielka Brytania codzienna pocztaŹródło podało naszej siostrzanej stronie różnorodny To samo. (TVLine skontaktowała się z obsadą programu w celu uzyskania komentarza.)

Gibson zagrał swoją towarzyszkę Ruby Sunday Doktor Who: Kościół przy Ruby Road Naprzeciwko nowicjusza Ncuti Gatwy. Świąteczny odcinek specjalny zakończył się spotkaniem Ruby Sunday Gibsona z Doktorem w TARDIS i tym samym rozpoczęciem jej przygód z nim w czasie i przestrzeni.

„Zdecydowanie sprawiają kłopoty” – Gatwa powiedział TVLine o nadchodzącej dynamice Doktora/Ruby. „Oboje lubią widzieć w sobie nawzajem ból i uwielbiają to. Widzą też w sobie nawzajem ból i chcą go uleczyć. Są też bardzo zalotni i bezczelni”.

Alaqua Cox w Echo

Gibson jest najbardziej znany z roli Kelly Neelen Ulica Koronacyjna. Wystąpiła także w motyl, Jimmiego Johnsona I Miłość, kłamstwa i rekordy.

Gibson nadal pojawi się w sezonie 14, którego premiera zaplanowana jest na maj w Disney+. Następnie w sezonie 15, który jest obecnie w fazie produkcji, Sethu podobno zadebiutuje jako nowszy towarzysz.

Do poprzednich osiągnięć telewizyjnych Sethu zalicza się serial Disney+/Gwiezdne Wojny Andor (Gdzie grała rolę Cinty, członkini frakcji rebeliantów, która najechała garnizon Al-Dahani), Anika, odezwij się I więcej. Wystąpiła także w filmach takich jak Jurajska dominacja nad światem, teraz mnie widzisz 2 I przychodzę.

Gatwa, który zastąpił Davida Tennanta i został Piętnastym Doktorem na początku grudnia 2023 r. (podczas ostatniego programu specjalnego z okazji 60. rocznicy), zdawał się komentować tę wiadomość, zamieszczając na Instagramie zdjęcie siebie i Gibsona, opatrzone podpisem: „Moje kochanie. ” [Gemini] ❤️”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *