Królowa Camilla nie wejdzie ze swoimi wnukami do przestrzeni króla Karola

Królowa Camilla nie wejdzie ze swoimi wnukami do przestrzeni króla Karola

Królowa Camilla zawsze wspiera króla Karola bez wykroczeń.


Robert Hardman, autor książki Tworzenie króla: król Karol III i nowoczesna monarchiaMówi LUDZIOM, że królowa Camilla „wie, jakich granic przestrzega król Karol”.


„Nie chce wchodzić na teren króla z wnukami” – mówi. „Nie zamierza wywierać na siebie presji. Nadal bardzo się przed tym broni. Nadal ma własną rodzinę. To dla niej bardzo ważne i docenia, jak ważne jest to dla niego”.


Hardman twierdzi, że 75-letni król Karol jest „kochającym dziadkiem” dla trójki dzieci księcia Williama i Kate Middleton: księcia Jerzego (10 lat), księżniczki Charlotte (8 lat) i księcia Louisa (5 lat). Tak naprawdę spędza „dużo czasu” w Windsorze, macierzystej bazie księcia i księżnej Walii, „więcej, niż ktokolwiek się spodziewał”.


„Zwykle często jest tam w czwartki i piątki” – mówi Hardman. „Walijczycy oczywiście przebywają w niewielkiej odległości od zamku”. „Nie miał takiej bliskości z młodszą rodziną. Teraz sprawy się bardziej pokrywają”.


Rodzina królewska na Trooping the Color 2023.

Samira Husajna/WireImage


Relacje króla Karola z księciem Ludwikiem zostały pokazane podczas obchodów Platynowego Jubileuszu w 2022 r., kiedy Ludwik pojawił się na kolanach swojego dziadka podczas konkursu Platynowego Jubileuszu. Król przywitał księżniczkę Charlotte serdecznym uściskiem podczas ceremonii koronacyjnej, jak widać w niedawnym dokumencie BBC, a książę Jerzy służył jako strona honorowa dla króla podczas ceremonii koronacyjnej.


Jednak rzadko widuje dwójkę innych wnuków: 4-letniego księcia Archiego i 2-letnią księżniczkę Lilibet, którzy mieszkają w Kalifornii z rodzicami, Meghan Markle i księciem Harrym.


Rodzina królewska na Boże Narodzenie 2022 r.

Samira Husajna/WireImage


Tymczasem 76-letnia królowa Camilla jest także babcią pięciorga z dwójki swoich dzieci, Toma Parkera Bowlesa i Laury Lopez (z domu Parker Bowles). Tom ma córkę Lolę Parker Bowles i syna Freddiego Parkera Bowlesa ze swoją byłą żoną Sarah Baez. Laura ma córkę Elizę Lopez oraz synów bliźniaków Gusa i Luisa Lopezów ze swoim mężem Harrym Lopezem.


Trójka wnuków królowej Camilli znalazła się w centrum uwagi królewskiej, kiedy pełnili funkcję jej stron honorowych podczas majowej koronacji.


Nie masz dość relacji z PEOPLE's Royals? Zapisz się na bezpłatny newsletter Royals Otrzymuj najświeższe informacje na temat Kate Middleton, Meghan Markle i nie tylko!


Królowa Camilla i jej wnuk Freddie Parker Bowles podczas ceremonii koronacyjnej w maju 2023 r.

Leon Neil/Pool/AFP za pośrednictwem Getty


Hardman twierdzi, że królowa Camilla „wnosi pewien niepokój” do rodziny królewskiej.


„Umie się śmiać, gdy nagłówki gazet są negatywne, kryzys itp.” – mówi. „Jest po prostu optymistką”. „Widzę ją w prawdziwym kryzysie i myślę, że będzie ogromnym atutem”.


Tak naprawdę, gdy Charles przygotowuje się do zbliżającej się operacji leczenia powiększonej prostaty, Camilla stoi u jego boku.


Podczas oficjalnego wyjścia podzieliła się najnowszymi informacjami na temat swojego męża po tym, jak pałac ogłosił, że w przyszłym tygodniu król przeprowadzi „zabieg korygujący” jego łagodny stan.


Królowa powiedziała życzliwej osobie: „Ma się dobrze, dziękuję bardzo. Nie mogę się doczekać powrotu do pracy”.


Porównując ją do męża królowej Elżbiety, księcia Filipa, z którym żyła od 73 lat, Hardman dodaje: „W pewnym sensie jest tu ktoś, kto odgrywa absolutnie centralną rolę w tej historii, ale jednocześnie czuje się w tym całkowicie komfortowo – nie jest to zupełnie druga osoba, ale są obszary, w których niewątpliwie tu rządzi, ale są inne obszary, w których może pomóc.” Lub ponieść część ciężaru.”


Król Karol i królowa Camilla podczas ceremonii koronacyjnej w maju 2023 r.

B van Katwijka/Getty’ego


READ  Orbiter słoneczny sfotografował Merkurego przechodzącego przez tarczę Słońca i jest wspaniały: ScienceAlert

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *