Sam Raimi laje zimną wodę pogłoski, że pracuje nad Spider-Manem 4 z Tobeyem Maguire'em

Sam Raimi laje zimną wodę pogłoski, że pracuje nad Spider-Manem 4 z Tobeyem Maguire'em

Fani pytają, czy Sam Raimi powróci na stanowisko reżysera Spider-Mana 4 z Tobeyem Maguire’em w roli głównej, ale reżyser twierdzi, że taki projekt nie jest obecnie rozważany.

Raimi odniósł się do plotek podczas wywiadu na WonderCon z CBR, przyniósł rozczarowujące wieści fanom filmu, którzy przez ostatnie kilka lat robili sobie nadzieje. Mówi, że na pewno słyszał pogłoski o jego powrocie i Maguire'u w Spider-Manie 4, ale nie jest pewien, czy Marvel byłby zainteresowany, biorąc pod uwagę sukces, jaki odnieśli po przejęciu tej postaci przez Toma Hollanda.

„Przeczytałem, ale jeszcze nad tym nie pracuję” – powiedział. „To znaczy, Marvel i Columbia odniosły duży sukces w przypadku obecnego Spider-Mana. [movies]Ścieżka jest tam i nie wiem, czy wrócą do mnie i powiedzą: „OK, chłopaki, możemy też opowiedzieć tę historię!”. Nie jestem pewien, ale uwielbiam wszystkie nowe filmy o Spider-Manie. Bardzo podobał mi się Spider-Man: No Way Home. Wizja Toby'ego była naprawdę potężna [Maguire] Wróćmy do tego.

Co ciekawe, reżyser Martwego Zła nie wykluczył całkowicie możliwości pojedynku Spider-Mana 4. Wygląda na to, że aby sprawy ruszyły, trzeba będzie przeprowadzić więcej niż kilka rozmów, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Raimi nie rozmawiał z Maguire'em na temat potencjalnego powrotu.

„Nie rozmawiałem o tym z Tobym, ale może Marvel lub Columbia Pictures to zrobiły” – dodał. „Ale właśnie pracowałem z Marvelem nad filmem Doktor Strange in the Multiverse of Madness. Mam z nimi świetne relacje. Jestem pewien, że usłyszę o tym, jeśli będą prace nad filmem. Myślę, że tak. nie wiem.”

Od kilku lat krążą pogłoski o długo oczekiwanym, czwartym filmie Raimiego i Maguire'a o Spider-Manie. Ostatni film w ramach partnerstwa dotyczącego superbohaterów miał premierę Spider-Mana 3 w maju 2007 roku. Oznacza to, że minęło prawie 17 lat, odkąd Spidey w wersji z 2000 roku przejął Nowy Jork na potrzeby własnego filmu, ale fani mają powód. nowe sny.

READ  Twój horoskop dzienny: 5 maja

Chociaż Maguire od jakiegoś czasu nie grał Spider-Mana w samodzielnym filmie, pojawił się jako postać w crossoverze Blockbuster z 2021 roku, Spider-Man: No Way Home. Było to spełnienie kinowych marzeń długoletnich widzów komiksów i dowód na to, że w żyłach Maguire'a wciąż płynie DNA Spider-Mana. Biorąc pod uwagę wypowiedzi Raimiego i Maguire’a w przeszłości, nie jest przesadą założenie, że Spider-Man 4 może w końcu trafić do kin.

Niestety, podczas gdy Raimi Dawno zaginiony projekt Spider-Mana 4 jest na pewnym etapie rozwojuWydaje się, że miną lata, zanim cokolwiek zostanie osiągnięte. Dopóki nie będzie więcej do udostępnienia, koniecznie przeczytaj więcej na ten temat Co reżyser sądzi o swoich filmach o Spider-Manie? I nie zapominajcie, że wszystkie osiem filmów o Spider-Manu wkrótce powróci do kin. Warto także śledzić najnowsze doniesienia od aktora Sandmana, Thomasa Hadena Churcha, który tak twierdzi Marvel jest zainteresowany przywróceniem swojej postaci w przyszłości.

Michael Cribb jest niezależnym współpracownikiem IGN. Zaczął pisać dla branży w 2017 roku i jest najbardziej znany ze swojej pracy w takich sklepach jak The Pitch, The Escapist, OnlySP i Gameranx.

Koniecznie śledź go na Twitterze @MikeCripe.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *