Roger Stone, sojusznik Trumpa, wkrótce ostrzega byłego prezydenta przed zarzutami oszustwa

Roger Stone, sojusznik Trumpa, wkrótce ostrzega byłego prezydenta przed zarzutami oszustwa
  • Roger Stone powiedział w wywiadzie dla InfoWars, że Roger Stone spodziewał się, że były prezydent Donald Trump zostanie postawiony w stan oskarżenia.
  • Stone powiedział, że akt oskarżenia będzie oparty na „oszustwie bankowym lub oszustwie podatkowym”.
  • Stone oskarżył prokuratorów z Manhattanu o „przeczesywanie przestępstw” w prowadzonym na dużą skalę śledztwie karnym.
  • Zapisz się do codziennego newslettera 10 Rzeczy w polityce.

Roger Stone, stary przyjaciel i były doradca Donalda Trumpa, uważa, że ​​przed byłym prezydentem grozi akt oskarżenia. salon wzmiankowany.

„Byłbym zszokowany, gdyby nie wnieśli zmyślonego aktu oskarżenia o oszustwa bankowe lub podatkowe przeciwko byłemu prezydentowi. [Donald Trump] Wysłane przez prokuratora okręgowego z Manhattanu Cyrusa Vance’a Jr. „Stone powiedział podczas swojego wystąpienia po prawej stronie Program InfoWars stronie internetowej.

„Jeśli chcą ścigać prezydenta pod zmyślonymi zarzutami, udowodnimy, że to partyzanckie polowanie na czarownicę” – powiedział strateg Partii Republikańskiej, który był Trump mu ułaskawił W 2020 roku oświadczył gospodarzowi InfoWars, Alexowi Jonesowi.

https://www.youtube.com/watch?v=hYx9gRfkBA8

Czytaj więcej: Poznaj kolejnych wrogów Donalda Trumpa: 16 nowojorskich prokuratorów wypełniających byłego prezydenta śledztwami prowadzącymi do powstania historii

Stone argumentował, że akt oskarżenia prawdopodobnie zostanie wniesiony kiedyś, kiedy to nastąpi Próba sprawdzenia kart do głosowania pod kierownictwem republikanów w hrabstwie Maricopa w Arizonie, Dotarłem do końca.

„Nie zdziw się, jeśli ogłoszenie pojawi się w tym samym czasie, że znamy prawdę o hrabstwie Maricopa w Arizonie” – powiedział. „Nie zdziw się, że to nadchodzi”.

https://www.youtube.com/watch?v=l-A_bEJalWU

Stone twierdził również w wywiadzie, że osoby zaangażowane w śledztwo w sprawie Trumpa prowadzone przez prokuratora hrabstwa Manhattan „przeczesywali przestępstwo” i określali to jako „haniebne”.

Prokurator okręgowy na Manhattanie, Cyrus Vance Jr., zwołał zebranie wielkiego jury, podczas gdy jego biuro bada, czy organizacja Trumpa naruszyła prawo stanowe, Washington Post poinformował we wtorek. To nowy, śmiały etap śledztwa Vance’a, który trwa od lat Zgłoszone przez Sonama Shetha i Jacoba Shamsiana z Insider.

READ  Wygląda na to, że Biden unika czystki, której obawiało się wielu członków jego partii

Biegli prawni podejrzewają, że śledztwo dobiega końca, – powiedzieli Seth i Shamsian.

Z akt sądowych wynika, że ​​śledztwo dotyczy finansów Organizacji Trumpa i byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *