Ringer Axel Springer Polka poznaje Christophe’a Wiskowskiego do sądu za obrazę Onetu

W sobotę Wiskowski m.in. oskarżył nazistowską gazetę „Der Sturmer” z czasów Onetu III Rzeszy o oskarżenie przez naszą stronę internetową o „politykę antyagresyjną” i nazwanie nas „najemnikami antypolskich właścicieli”.

Zdjęcie: © Creative Commons

Tweety Krzysztofa Wyszkowskiego

W latach 70. Vyskovsky był jednym z założycieli ruchu antykomunistycznego w PRL, w tym związku „Jedność”. W ostatnich latach miał do czynienia przede wszystkim z agresywnymi atakami na każdego, kto nie popiera rządów prawa i sprawiedliwości.

W piątek Ringer Axel Springer Polka ogłosił, że złoży pozew przeciwko posłowi Bais Markowi Suzuki.To porównuje dziennikarzy Onetta z niemieckimi zbrodniarzami wojennymi z II wojny światowej.

Te i podobne wypowiedzi zbiegają się z ostrą antyniemiecką retoryką polskiego rządu, który zarzuca Berlinowi wszelkie niepowodzenia polskiej polityki zagranicznej ostatnich lat i spiskowanie z Rosją przeciwko Polsce.

READ  United Cup: Francja pokonała Norwegię Caspera Rudina i umówiła się na półfinałowe spotkanie z Polską

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *