Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce
  • Przez Tydzień Chorwacki
  • Wewnątrz
    Handlowy

Otwarcie Rimac w Japonii i Polsce (Foto: Rimac Automobile)

W ramach zaangażowania firmy w budowanie szerszej bazy fanów wysokiej jakości produktów w Japonii i Polsce, utworzono spółki Rimac Tokyo i Rimac Katowice.

Ściśle współpracując z lokalnym partnerem Bingo Sports, firma Rimac Tokyo była gospodarzem serii wydarzeń dla klientów, potencjalnych klientów, fanów i mediów – zamkniętych jazd testowych Nevera Hypercar.

Bingo Sports to jedna z wiodących firm zajmujących się samochodami kolekcjonerskimi w Japonii, skupiająca się na stworzeniu marki Rimac i przyspieszeniu jej rozwoju na rynku japońskim, w dalszym ciągu rozwijając globalną sieć klientów i partnerów firmy.

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z Bingo Sports i założeniem Rimac Tokyo w celu rozszerzenia rynku hipersamochodów w Japonii i na szerszym rynku azjatyckim. BINGO to firma, która podziela naszą pasję do innowacji i wydajności, a także rozległą sieć i doświadczenie w branży samochodów kolekcjonerskich w Japonii nie ma sobie równych. Rimac nadal rozwija się w całej Japonii i Azji. Współpraca z nimi będzie nieoceniona w miarę naszego dalszego rozwoju ”- powiedział Ronnie Gert, dyrektor sprzedaży Rimac Automobile.

„Od supersamochodów z lat 90. po cenione japońskie klasyki – dodaliśmy do naszego portfolio szczytowe osiągnięcie zelektryfikowanych samochodów dzięki Rimac. Jesteśmy dumni z naszej 20-letniej historii oferowania najlepszych samochodów kolekcjonerskich na rynek japoński. Teraz przenosimy to na wyższy poziom i reprezentujemy powstającą historię dzięki niespotykanemu, całkowicie elektrycznemu hipersamochodowi autorstwa Matta Rimocka i jego zespołu” – powiedział Shinji Takei, dyrektor generalny Bingo Sports.

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

(Zdjęcie: Samochód Rimac)

Nevera przyjeżdża do Polski i powstaje Rimac Katowice

Rimac Katowice rozpoczyna w tym tygodniu serię prywatnych wydarzeń i jazd testowych zarówno w Katowicach, jak i Warszawie.

Pion wysokowydajnych i premium Grupy Pietrzak koncentruje się na ugruntowaniu marki Rimac i przyspieszeniu jej rozwoju na polskim rynku, dodatkowo poszerzając globalną sieć klientów i partnerów firmy.

READ  Minister mówi, że jesienią Polska ryzykuje 15 000 przypadków COVID dziennie

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z Grupą Pietrzak poprzez utworzenie Rimac Katowice w celu rozszerzenia naszego zasięgu w Europie Wschodniej i Środkowej. Grupa Pietrzak podziela naszą pasję do innowacyjności i efektywności. Ugruntowanie naszej obecności w kluczowych miastach, takich jak Katowice i stolica Warszawa, które charakteryzują się najgęściej zaludnionymi obszarami miejskimi w Europie, jest kluczem do strategii ekspansji i wzrostu firmy Rimac” – mówi Hendrik Malinowski, dyrektor handlowy Bugatti Rimac.

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy dodać firmę Rimac do portfolio Grupy Pietrzak. Szczyt wydajności i najlepszy hipersamochód, który pojawi się pod szyldem Rimac Katowice, to oferta i wspaniały dodatek do naszej działalności i sieci. Właściciel i dyrektor generalny Rimac Katowice.

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

(Zdjęcie: Samochód Rimac)

Rimac Nevera bije rekord hipersamochodu Ustanowiwszy tylko w tym roku 25 rekordów świata w wydajności, reprezentuje szczyt wydajności elektrycznej i najnowocześniejszej technologii, mogąc poszczycić się zarówno oszałamiającym designem, jak i niesamowitą mocą. Stworzono tylko egzemplarze. Nevera została niezależnie zweryfikowana jako najszybszy pojazd produkcyjny na świecie i najszybszy na świecie pojazd elektryczny, osiągający prędkość 412 km / 256 mil na godzinę.

Zapisz się, aby otrzymywać newsletter Croatia Weekly

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *