Tylko w pudełku: Mikey Vinevsky odrzuca skandal z „gwiazdą magazynu TVP INFO” w hotelu pod Ukowem

Tylko w pudełku: Mikey Vinevsky odrzuca skandal z „gwiazdą magazynu TVP INFO” w hotelu pod Ukowem

Na swoim profilu na Facebooku kilka dni temu Piotr Krisiak Był artykuł o gwałcie, który rzekomo miał miejsce rok temu Drużyna zawodników Miss Generation. Dziennikarz opowiedział historię młodej kobiety Miał zostać zgwałcony Podczas zgrupowania zorganizowanego w & nbspphotel Barcelona Palace w & nbspKlimki k / Łukowa. Osobę, która ma być zgwałcona, przedstawiła Chrysia „Gwiazda DVP”. Wkrótce na stronach Oneta zaprzeczył plotkom, że był bohaterem wydania Jaroslav Zakimovich.

Celebrytka powiedział, że chce usunąć wpis o tym skandalu, a kiedy Krzysztof tego nie zrobił, Zakimowicz Pozew o zniesławienie. Następnie Krisiak zamieścił nagranie swojej rozmowy z „gwiazdą” w sieci, w którym to momencie mówca najpierw zapomniał się zakryć i ostatecznie zakończył rozmowę, mówiąc, że nie podał żadnych informacji o swoim pobycie w hotelu.

Zapytał go Krisiak, który chciał przypomnieć „Quiastore” o wydarzeniach z końca stycznia i początku lutego 2020 roku Michał WiśniewskiW tym czasie powinien znajdować się w & nbsphotel. Narrator Krisiaka nie pozwolił im się tam spotkać.

Nie jestem z Mikiem Wynewskim na Łukowie – Odpowiedział.

Zobacz też: Laura Bresca kpi z Jarosvy Zakimovicha

bDAdzRjh

Postanowiliśmy skontaktować się z & nbspMichałem Wiśniewskim i zapytać, jak wspominał swój pobyt w & nbspKlimkach.. Śpiewak potwierdził nam, że był w & nbsphotelu pod Łukowem pod koniec lutego, bo tam dał koncert. Jak mówi – Był zaskoczony, ponieważ byli tam uczestnicy grupPonieważ przedstawienie nie jest organizowane z myślą o & nbspnich.

Zrobiłem w tej sprawie małe dochodzenie, ponieważ nie pamiętam sytuacji – powiedział Vinevsky w wywiadzie Pudełko. Zasadniczo byliśmy w sali balowej tego hotelu z koncertem dźwiękowym i było kilka warsztatów dla tych „miss”. „Miski” musiała nazywać właścicielka hotelu, nic nie wiem – oczywiście nie przez nas, oni nie mówią po polsku, gramy po polsku, więc nie kupili biletów. Nie mam pojęcia. Ale wiem, że tak było, bo pamiętam – mówi Vinevsky.

READ  Polska chce, aby amerykańskie firmy kupowały udziały w programie nuklearnym, mówi doradca Dusk

Piosenkarz mówi, że nie ma nic wspólnego z warsztatami i grupą w Nbsphotel, Koncert odbył się 30 stycznia, kilka dni wcześniej niż wydarzenia opisane przez Krzysztofa.

bDAdzRji

Odciąłem się, bo mnie tam nie było. Mieliśmy koncert w & Nbspgodz. 14 lub 16 – mówi Mikey Vinevsky.

bDAdzRjj
bDAdzRjC

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *