Rift Apart zawiera ogromną listę opcji ułatwień dostępu

Niektóre zapadki & amp;  Opcje graficzne Clank: Rift Apart są włączone.

Trochę Ratchet & Clank: Rift ApartOpcje wizualne w akcji.
Zrzut ekranu: Insomniac / Sony Games

gdy Ratchet & Clank: Rift Apart Pojawi się na PlayStation 5 w przyszłym miesiącu i będzie oferować szeroki wachlarz opcji ułatwień dostępu, zaprojektowanych tak, aby pomóc ludziom cieszyć się grą bez względu na ich osobiste ograniczenia.

Studio powiedziało: „Insomniac Games zajmuje się tworzeniem gier, które mają pozytywny i trwały wpływ na życie ludzi” Na swojej oficjalnej stronie internetowej. „Obejmuje to tworzenie wciągających, grywalnych gier dla ludzi z różnych środowisk”.

Ratchet & Clank: Rift Apart Zawiera tradycyjny zestaw poziomów trudności, od Rookie Recruit (początkujący) do Renegade Legends (ekspert), ale pozwala także graczom dostosować swoje wrażenia dzięki ulepszeniom rozgrywki, takim jak automatyczne celowanie i blokowanie. Ponadto prawie każdą czynność można przełączać między przełącznikiem blokady lub włącznikiem / wyłącznikiem. Jest nawet opcja, która zapobiega spadnięciu z półek, jeśli jesteś podobny do mnie, w obliczu wyzwań grawitacyjnych, jeśli chodzi o ciężkie gry platformowe.

Ilustracja artykułu zatytułowanego Ratchet & amp;  Clatter: Rift Apart zawiera ogromną listę opcji ułatwień dostępu

Zrzut ekranu: Insomniac Games

Jednak niektóre z najfajniejszych funkcji ułatwień dostępu mają związek z grafiką. w Ratchet & Clank: Rift Apart-Wysokiego kontrastu tła można włączyć, aby lepiej rozróżniać elementy otoczenia, a także indywidualne cieniowanie grywalnej postaci, wrogów, materiałów interaktywnych i przedmiotów kolekcjonerskich. Możesz także przełączać takie rzeczy, jak głębia ostrości i migotanie ekranu, jeśli powodują one problemy.

W końcu w razie potrzeby będziesz w stanie całkowicie wyeliminować unikalne funkcje kontrolera DualSense, z różnymi poziomami intensywności bodźców adaptacyjnych i systemu haptycznego sprzężenia zwrotnego. W rzeczywistości cały układ konsoli można dostosować, więc przypisz te przyciski do woli.

„Jesteśmy podekscytowani przyszłością dostępności i ciągłym rozszerzaniem kompleksowych funkcji” – dodał Insomniac Games. „Jesteśmy w stanie przenosić nowe funkcje z jednej gry do drugiej i budować fundament, który poszerza nasze funkcje ułatwień dostępu i pozwala naszym grom dotrzeć do większej liczby graczy. Jest to istotna część naszej misji wzbogacania życia ludzi z szerokiego zakresu wykształcenie i umiejętności ”.

To tylko mała przynęta na co Ratchet & Clank: Rift Apart Będzie zmuszony się pokazać, więc koniecznie sprawdź Insomniac Pełna lista Aby zapoznać się z pełną ofertą ułatwień dostępu w grze.

READ  Jak długo trwa God of War Ragnarok, aby wygrać?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *