Enarson, Gauchio wyprzedza Włochy w Mistrzostwach Świata Mixed Krilling Duos

Kanadyjczycy Keri Enarson i Brad Joschio poprawili się do 5-1 w World Series of Curling Mixed Duos po wygranej 6-4 z Włochami w czwartek.

Zwycięstwo pozwoliło Kanadzie dotrzymać kroku Szkocji (5-1) na szczycie tabeli A.

Kanada zmierzy się ze Szkocją w czwartek.

Einarsson i Josho strzelili gola w ósmym i ostatnim meczu, by przerwać remis z Włochami Stefania Constantini i Amosem Musanierem (4-2).

Enarson z Camp Morton w MAN i Joshu z St. Johns w Holandii muszą skończyć w pierwszej siódemce, aby zapewnić Kanadzie miejsce w grze mieszanej na Igrzyskach Olimpijskich 2022 w Pekinie.

Kanada jest jedną z 20 drużyn, które wzięły udział w konkursie.

Gushue i Einarson próbują zostać pierwszym kanadyjskim zespołem, który zdobył złoto w 13-letniej historii imprezy. Kanada stanęła na podium (dwa srebrne i brązowe) w trzech ostatnich edycjach konkursu.

Pierwsza drużyna z każdej grupy 10 drużyn awansuje do półfinałów. Drużyny z drugiego i trzeciego miejsca przejdą przez każdą grupę i rozegrają mecze kwalifikacyjne.

Konkurs trwa do niedzieli.

Obejrzyj | Szkocja pokonuje Kanadę i prowadzi w grupie A:

Szkocka Jennifer Dodds i Bruce Mawat pokonali Kanadyjczyka Kerry Enarson i Brada Joshua 8-5, prowadząc w grupie A, 6-1, podczas gdy Kanada przegrała 5-2 w mistrzostwach świata w grze podwójnej mieszanej w Aberdeen w Szkocji. 3:15

READ  Czarny pas prezydenta Rosji Władimira Putina usunięty z powodu inwazji na Ukrainę

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *