Raport: Gwiazda Bayernu Monachium Alphonso Davies poinformował Manchester City, Chelsea i Liverpool o swoim dołączeniu do Realu Madryt

Raport: Gwiazda Bayernu Monachium Alphonso Davies poinformował Manchester City, Chelsea i Liverpool o swoim dołączeniu do Realu Madryt

Wciąż napływają doniesienia na temat lewego obrońcy Bayernu Monachium Alphonso Daviesa.

Krążą pogłoski, że Kanadyjczyk pojedzie do Real Madryt Po tym sezonie pojawiło się kilka historii szczegółowo opisujących, jak to wszystko się wydarzyło, w zeszłym tygodniu, kiedy jego agent spotkał się z obydwoma Los Blancos I FCB.

Teraz jednak wydaje się to trochę bardziej realistyczne dziennikarz HITC Graeme Bailey Doniesienia, że ​​świta Daviesa została poinformowana Manchester, Klub piłkarski ChelseaI Liverpool FC O tym, że Kanadyjczyk przeniesie się do Hiszpanii w lipcu (jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem):

HITC rozumie, że obóz Alphonso Daviesa poinformował kluby Premier League, w tym Manchester City i… Liverpoolże gwiazda Bayernu Monachium zdecydowała się przenieść do Realu Madryt.

Real Madryt zabiegał o Daviesa przez ponad 12 miesięcy, a Bayern próbował go nakłonić do przedłużenia kontraktu, który wygasa latem 2025 roku.

Zbliżająca się przeprowadzka Daviesa do Madrytu nie była wielkim szokiem dla jego angielskich zalotników – Chelsea, Liverpoolu i Manchesteru City. Jak ujawniło HITC na początku tego rokuZawsze podejrzewali, że Kanadyjczyk zmierza do stolicy Hiszpanii.

Źródła poinformowały teraz HITC, że kluby Premier League zostały poinformowane przez obóz Daviesa, że ​​potwierdził on swój zamiar dołączenia do Madrytu.

Kibice Bayernu Monachium nie przyjęli tej wiadomości dobrze, ale niektórzy wciąż mają nadzieję na cud.

Czy Davies zmieni zdanie? Może nie, ale fani zawsze mogą pomarzyć.


Szukasz więcej spostrzeżeń i analiz na temat stanu składu Bayernu Monachium, w tym jakich zmian zespół może spodziewać się latem? W takim razie obejrzyj Bawarski Podcast Business Show na Spotify Lub pod:

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *