Alpine Aerotech wybrało wydech Phenix Solutions Ultra 2XL

Alpine Aerotech wybrało wydech Phenix Solutions Ultra 2XL

Alpine Aerotech LP i Phenix Solutions Inc. z przyjemnością… Ogłaszamy współpracę w zakresie projektowania i produkcji kanału wydechowego dla UAS (Bezzałogowego Systemu Powietrznego) Ultra 2XL Heavy Lift VTOL (Vertical Take-off and Landing).

Alpine Aerotech ma 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i certyfikowaniu komponentów zarządzania powietrzem dla głównych producentów OEM helikopterów. Ich wyspecjalizowany zakład produkcyjny o powierzchni 20 000 stóp kwadratowych zlokalizowany w Kelowna w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie jest wyposażony w specjalistyczne maszyny i utalentowanych techników dobrze przystosowanych do tego typu opracowywania prototypów.

Wykorzystując druk 3D do szybkiego opracowywania form i zespołów, firmie Aerotech udało się wyprodukować pierwszy prototyp w ciągu dwóch miesięcy. Zespół składający się z rzemieślników i spawaczy z certyfikatami lotniczymi wyprodukował wysokiej jakości część bez znacznych wydatków na tradycyjne narzędzia.

„Jesteśmy uznawani za ekspertów w produkcji i naprawie układów wydechowych w tradycyjnym przemyśle helikopterów, zwłaszcza na platformach Bell” – mówi Taylor Wilson, kierownik produkcji w Alpine Aerotech. „To świetna okazja do współpracy z innowatorem w dziedzinie systemów bezzałogowych. Rozumieliśmy wymagania projektu Phenix i byliśmy w stanie dostarczyć opłacalne rozwiązanie, wykorzystując nasze istniejące możliwości.

UAS Phenix Solutions Ultra 2XL Heavy Lift VTOL jest napędzany turbiną gazową Rolls Royce RR300. Zapewniają niezrównaną wszechstronność i krytyczne możliwości w krytycznej logistyce, operacjach przeciwpożarowych i zastosowaniach obronnych. Ultra 2XL rozpocznie testy w locie w McMinnville w stanie Oregon zaraz po debiucie na targach HAI HELI-EXPO.

Te działania związane z testami w locie są zwieńczeniem miesięcy rygorystycznego reżimu lotów samolotów i testów podzespołów w ramach wsparcia Agility Prime i innych działań Departamentu Obrony. Ta precyzja potwierdza solidność projektu i produkcji oraz właściwe rozwiązanie dla misji podnoszenia ciężkich dronów. Ultra 2XL reprezentuje ewolucję systemów UAS o dużym udźwigu, zaprojektowanych specjalnie w celu zapewnienia ładowności i zasięgu.

Brian Reese, prezes i dyrektor generalny, dodał: „Możliwość współpracy z liderem branży, takim jak Alpine Aerotech, od samego początku była ogromnym sukcesem. Ich elastyczne podejście i doskonałe możliwości projektowe sprawiły, że proces był płynny od początku do końca. Dążenie firmy Alpine do doskonałości doprowadziło do do produkcji prototypu Wysokiej jakości produkcja gotowa dla naszego drona o dużym udźwigu, Ultra 2XL.

READ  „Shredders” pojawi się w tym miesiącu na PC i Xbox Series X | S.

Phenix Solutions zaprezentuje Heavy Lift UAS, Ultra 2XL na swoim stoisku (nr 5915) podczas HAI HELI-EXPO w Anaheim w Kalifornii 27 lutegoy– 29y. Alpine Aerotech (stoisko nr 1017) będzie wystawiać i nie może się doczekać omówienia swoich kompleksowych usług konserwacji i produkcji wiropłatów z innymi liderami branży.

Niniejsza informacja prasowa została przygotowana i rozpowszechniona przez firmę Alpine Aerotech.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *