Rabbit sprzedaje 10 000 kieszonkowych kumpli R1 AI w ciągu jednego dnia

Królik R1

Pierwszy czerwca/ZNet

Testerzy opisali to jako fajne, nostalgiczne i nawet takie, jakie mogłoby się stać”.Sztuczna inteligencja iPhone'a„, Rabbit R1 zadebiutował na targach CES 2024 jako kieszonkowy towarzysz napędzany sztuczną inteligencją, który, jak ma firma, stanie się Twoim osobistym asystentem AI. Rabbit R1 wzbudził duże zainteresowanie zarówno widzów, jak i mediów, a zamówienia w przedsprzedaży można było składać pod adresem cena 199 dolarów. Nie było to rozczarowujące: firma sprzedała 10 000 sztuk w ciągu jednego dnia, skutecznie niszcząc pierwszą partię urządzeń.

Także: CES 2024: Co dalej w technologii

„Kiedy zaczynaliśmy budować R1, powiedzieliśmy wewnętrznie, że bylibyśmy szczęśliwi, gdybyśmy sprzedali 500 urządzeń w dniu premiery”. Firma opublikowana Wczoraj na koncie X (dawniej Twitter). „W ciągu 24 godzin pobiliśmy ten wynik 20-krotnie! 10 000 sztuk pierwszego dnia!”

Wysyłka pierwszej partii zamówień w przedsprzedaży planowana jest na koniec marca, ale potencjalni nabywcy nadal mogą skorzystać z okazji, aby zdobyć R1 Companion. Królik oznajmił, że A Druga partia R1 Jest teraz dostępny na jego stronie internetowej w tej samej cenie przedsprzedażowej wynoszącej 199 dolarów, a wysyłka zamówień odbywa się w kwietniu lub maju.

Ponadto: 14 najlepszych robotów i technologii AI, jakie do tej pory widzieliśmy na targach CES 2024

„Tamagotchi zasilane przez LAM” – powiedział założyciel i dyrektor generalny Rabbit Jesse Liu. Opis R1 X to kwadratowe urządzenie, które jest o połowę mniejsze od iPhone'a, ale zapewnia bardziej spersonalizowane wrażenia niż smartfon za 1000 dolarów.

Odpowiadając na pytania w języku naturalnym, R1 może także sterować aplikacjami w telefonie, po prostu rozmawiając z nim za pomocą przycisku „naciśnij i mów”, jak w walkie-talkie. „Coś tak intuicyjnego, że nie trzeba się uczyć, jak z niego korzystać” – Liu opisał urządzenie Słowo kluczowe. R1 odrywa się od systemu operacyjnego opartego na aplikacjach w smartfonach i robi to, czego oczekujemy od Siri i Google.

Rabbit R1 ma obrotową kamerę, przycisk „Naciśnij i mów”, analogowe kółko przewijania, ekran dotykowy o przekątnej 2,88 cala, 128 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo karty SIM na dane i port USB-C do ładowania.

READ  Nowy URS LT BMC dodaje przednie zawieszenie do przyszłościowo myślącego roweru szutrowego

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *