Pymatuning Valley pokonało Polskę 50-48 w Dywizji | Wiadomości, sport, praca

Pymatuning Valley pokonało Polskę 50-48 w Dywizji |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Brian Yager. W sobotę Kelsey Britton z drużyny Bymattuning Valley chwyta piłkę, będąc osłoniętym przez polskiego obrońcę.

ANDOVER — Po ciągłych walkach przez całe zawody i grze w obronie podczas blokady w czwartej kwarcie, Pymatuning Valley stłumił polski atak, pokonując Bulldogs 50-48 w finale drabinki 3. Dywizji Północno-Wschodniej Dywizji III.

Wyeliminowanie drużyny z polskim rodowodem to piórko w głowie dla młodej drużyny Lakers, która przez cały rok szukała pewności siebie.

„Uważam, że Polska to świetny zespół, ale myślę, że to pokazuje, że nasze dziewczyny nigdy nie dowiedzą się, jakie jesteśmy dobre”. – powiedziała trenerka Bymatuning Valley Jeana Gabriel. „Myślę, że dzisiejszy dzień umieścił nas na piedestale w stylu: jesteśmy naprawdę dobrym zespołem i myślę, że to zdecydowanie nas zjednoczyło, więc jestem naprawdę szczęśliwy, że dzisiaj wieczorem odnieśliśmy zwycięstwo”.

Po przerwie dla Polski Lakers strzelili dwa szybkie gole i objęli prowadzenie 47-45, które utrzymali.

„To coś, co sprawdzamy w praktyce”. Gabriel powiedział. „Powiedziałem, że jeśli osoba przeprowadzająca kontrolę będzie surowa wobec tej dziewczyny, wpuścimy ją do środka. Oczywiście, że tak było. (My) to założyliśmy i myślę, że potem dziewczyny stwierdziły, że to mamy i to właśnie zbudowało pewność siebie. Mam tam ten miły mały napad, który sprawił, że jest nas dwóch, i myślę, że dziewczyny były zamknięte pod ochroną. Myślę, że to było dzisiaj dla nas najważniejsze. To właśnie zrobiliśmy.

Bulldogs zremisowali do stanu 48-48, ale bramka Sadie Ball z drugiej drużyny Lakers na dwie sekundy przed końcem zrobiła różnicę.

W sobotę dominował Joey Painter, który w zwycięstwie zdobył 30 punktów.

Po porażce 59-31 z Badgers pod koniec stycznia Lakers otrzymali sygnał pobudki. Od tego czasu przez resztę harmonogramu mieli tylko jedną wadę: porażkę 39-30 z Maplewood. Ich rozwój jest widoczny, a Gabriel przypisuje to pewności siebie i bezpieczeństwu zespołu.

READ  David Tomala z Polski i Antonella Palmisano z Włoch wygrywają złoto

„Bardzo dorośliśmy. Myślę, że najważniejszą rzeczą jest nasza pewność siebie. Pomyśleliśmy: „Och, nie chcemy być zbyt samolubni” i musiałem powiedzieć dziewczynom, jeśli jesteście otwarte, strzelajcie piłkę. Jeśli nie jesteś otwarty, znajdź następną dziewczynę i każ jej strzelać. Gabriel powiedział. „Myślę, że od tego czasu zdecydowanie rozwinęliśmy się, a nasza prasa zdecydowanie wyróżniła nas dzisiejszego wieczoru. Myślę, że nasza obrona napędzała nasz atak, a tego nie mieliśmy przez cały sezon. Kiedy gramy sety, nie gramy setów cóż, ale kiedy nasza obrona gra, gdy kradniemy w takich otwartych taliach, pozostajemy w grze.

Polska po meczu odmówiła komentarza. Bulldogs zakończyli sezon 14-9.

Lakers mają przed sobą kolejne trudne zadanie, ponieważ Bymattuning Valley zmierzy się w półfinale okręgowym z rozstawionym z numerem 1 Warrensville Heights. Rozpoczęcie zajęć zaplanowano na środę w szkole średniej North Ridgeville o godzinie 18:00.

Mając młody zespół i weteran w składzie, Lakers mają nadzieję, że niezależnie od tego, czy wygrają, czy przegrają, zapewnią cenne doświadczenie do gry w następnym sezonie.

Spotkanie z jedną z najlepszych drużyn w północno-wschodnim Ohio jest dobrą miarą dla programu, który może wykonać kolejny krok w rozwoju.

„Myślę, że to wspaniale widzieć rozstawionego numer jeden, ponieważ nie zawsze gramy tutaj w elitarnych rozgrywkach” – Gabriel powiedział. „Myślę, że to zabawne, że zobaczymy różne aspekty i rzeczy. Wygląda to naprawdę dobrze i myślę, że doda nam to energii na przyszły rok, ponieważ tracimy tylko jednego seniora, więc myślę, że dobrze będzie powiedz: „Hej, dziewczyny, to jest numer jeden.” Zespół gra i to jest miejsce, w którym możemy być, jeśli włożymy pracę tego lata.

Masz ciekawą historię? Skontaktuj się z Brianem Yagerem, wysyłając e-mail na adres [email protected]. Obserwuj go/ją na X, dawniej na Twitterze, @_brianyauger.

READ  MSPO 2022: Patria Polska prezentuje AMV XP

Otrzymuj najświeższe wiadomości i nie tylko, prosto na swoją skrzynkę odbiorcząHenry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *