Programy ciągłego doskonalenia firmy Becker Avionics wyróżniają się

Programy ciągłego doskonalenia firmy Becker Avionics wyróżniają się

Zasadą przewodnią Becker Avionics jest skupienie się na wymaganiach swoich klientów. Baker nie goni i nie będzie gonił za najnowszą technologią dla samej technologii.

Pierwszym priorytetem jest wsparcie produktu, a następnie dokładamy wszelkich starań, aby zrozumieć potrzeby operacyjne naszych klientów i opracować produkty spełniające te wymagania.

Becker Avionics z dumą ogłasza kilka dodatkowych możliwości swojego cyfrowego systemu domofonowego nowej generacji, AMU 6500. AMU 6500 jest oferowany równolegle z istniejącym systemem domofonowym firmy Becker, DVCS 6100. AMU 6500 oferuje kilka nowych funkcji, takich jak dźwięk 3D i … kompatybilność Bluetooth.

AMU 6500 jest oferowany równolegle z istniejącym wiodącym w branży systemem interkomowym firmy Becker, DVCS 6100. Becker Avionics Photo

Niedawno rozszerzono funkcję Bluetooth, aby umożliwić członkom załogi poza kabiną załogi pracę z tyłu samolotu bez użycia rąk i bez przewodu komunikacyjnego.

Przykład wartości dźwięku 3D pokazano, jeśli pilot lub członek załogi monitoruje więcej niż jedno radio w tym samym czasie. Możliwość kierowania kanałów radiowych w różne miejsca pozwala osobie odbierającej wyizolować te częstotliwości bez zmiany głośności lub wyciszenia kanału, który nie jest aktualnie używany. Jest to bardzo przydatne w samolotach dowodzenia i kontroli, zarówno w straży pożarnej, jak i organach ścigania.

Ale to dopiero początek planu produktowego dla linii produktów AMU6500.

Linia produktów cyfrowych interkomów AMU 6500 została rozszerzona o ARU 6510. Model 6510 pozwala na rozbudowę istniejącego AMU 6500 z istniejących trzech pozycji interkomu o łącznie 12 transceiverów przy użyciu dziewięciu stereofonicznych zestawów słuchawkowych lub 15 pozycji przy użyciu kombinacji stereo i mono.

Nowa funkcja podziału ekranu AMU 6500 umożliwia dwóm użytkownikom współdzielenie jednej jednostki AMU. Każdy użytkownik będzie miał dostęp do 10 programowalnych przycisków, niezależnego interkomu, głównej regulacji głośności, indywidualnej regulacji VOX i selektora TX.

Becker Avionics jest stosowany w helikopterach tak różnorodnych, jak Bell 505, Sikorsky Blackhawks i program NH-90. Ta różnorodność zestawów misji i wymagań pozwoliła firmie rozwinąć wiele unikalnych możliwości.

READ  MWC 2024: OnePlus ogłasza telefon OnePlus 12R o nazwie Genshin Impact

Niniejsza informacja prasowa została przygotowana i rozpowszechniona przez firmę Becker Avionics.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *