Księżniczka Peach: Czas na występ! Dostępne jest bezpłatne demo, nowy zwiastun i reklamy konsorcjalne

Księżniczka Peach: Czas na występ!  Dostępne jest bezpłatne demo, nowy zwiastun i reklamy konsorcjalne

Na początku tygodnia usłyszeliśmy plotki o Princess Peach: Showtime! Demo pojawia się w sklepie internetowym Switch. Okazuje się, że te pogłoski były prawdziwe, ponieważ Nintendo potwierdziło teraz wersję demonstracyjną w specjalnym zwiastunie, który właśnie został wydany. Możesz już teraz udać się do sklepu internetowego Switch i pobrać wersję demonstracyjną za darmo!

Wejdź w światło reflektorów jako Peach i ocal scenę Sparkle przed złymi Winogronami i Sour Bunch! W bezpłatnej wersji demonstracyjnej gry akcji dla jednego gracza gracze mogą wypróbować transformacje Swordfighter Peach i Patissiere Peach. Machaj, uderzaj, unikaj i kontratakuj jako Swordfighter Peach i przygotuj się na scenę pełną akcji. Następnie skręć w Patisserie Beach i przygotuj porcję pysznych deserów, aby zapobiec poważnemu krachowi cukru na festiwalu deserów.

Każda z przemian Peach zapewnia jej własne, unikalne zdolności, których będzie potrzebować, aby ratować przedstawienia w Sparkle Theatre. Nowy zwiastun szczegółowo opisuje różne przekształcenia i przedstawia nowe informacje na temat gry – w tym opcje dostosowywania, które dodają więcej uroku sukience Peach i wstążce Stelli, a także bliższe spojrzenie na przedstawienia tematyczne, którymi Peach będzie kierować podczas swojej przygody.

Księżniczka Peach: Czas na występ! Można już zamawiać w przedsprzedaży u wybranych sprzedawców detalicznych, Nintendo.com i Nintendo eShop w sugerowanej cenie detalicznej 59,99 USD. Wraz z premierą gry 22 marca zestaw pastelowych różowych kontrolerów Nintendo Switch Joy-Con będzie dostępny u wybranych sprzedawców detalicznych oraz w sklepie My Nintendo Store w sugerowanej cenie detalicznej 79,99 USD.

READ  Najfajniejsze akcesorium do aparatu iPhone’a w historii, tylko 299 dolarów – Yanko Design

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *