Prawnik Ivanki Trump prosi sędziego, aby pomyślał o dzieciach

Prawnik Ivanki Trump prosi sędziego, aby pomyślał o dzieciach

Środa to Dzień Garba, ten słynny. To ta akcja w środku tygodnia, podczas której musisz po prostu zacisnąć zęby, wysłać dzieci do szkoły, przylecieć z Florydy do Nowego Jorku, zeznawać w procesie ojca i brata o oszustwo cywilne na temat tego, co wiedziałeś i kiedy się o tym dowiedziałeś, i czekać, aż weekend. Jak pokazuje dzisiejszy dzień, już niedługo będzie piątek.

Ivanka Trump, Jako długo pracujący rodzic podróżowałem po całym świecie – także w tygodniu! — Jako jeden z najważniejszych doradców jej ojca podczas jego jednej kadencji prezydentury z pewnością rozumie pomysł przełożenia do weekendu. Ale jako jej prawnik Kłócić się W złożonym w czwartek odwołaniu „Ms. Trump, która mieszka na Florydzie z trójką małoletnich dzieci, doświadczyłaby nadmiernych trudności, gdyby odmówiono jej prawa pobytu, w związku z czym zostaje poproszona o złożenie zeznań na rozprawie w Nowym Jorku w środku tygodnia szkolnego w sprawie, w której już uczestniczyła został zwolniony. Zanim jej apelacja zostanie rozpatrzona.”

To nie działa. Zeznania ma nadal składać w środę, 8 listopada.

Oprócz poproszenia sędziego, aby pomyślał o dzieciach, prawnik Trumpa próbował jeszcze kilku innych rzeczy, aby uchronić ją przed koniecznością składania zeznań, w szczególności twierdząc, że nie mieszka ani nie pracuje w Nowym Jorku od 2017 r., więc jej sąd cywilny tego nie robi. Ma jurysdykcję do wymuszania zeznań. Ale sędzia Artur Engoron Wcześniej wskazała na dokumenty stwierdzające, że ma powiązania biznesowe i nieruchomości na Manhattanie.

„Pani Trump wyraźnie skorzystała z przywileju prowadzenia interesów w Nowym Jorku”. książki W pliku z zeszłego tygodnia.

Czy ktoś nie może mieć w mieście jednego lub dwóch domów bez konieczności zajmowania stanowiska w sprawie o oszustwo cywilne? Jeśli tak dalej pójdzie, jeśli będziemy zmuszać każdego, kto ma przynajmniej jedno mieszkanie w mieście, do składania zeznań w sprawach, w które jest zamieszany, ludzie nie będą już trzymać pieniędzy w w dużej mierze niewykorzystanych luksusowych apartamentach w mieście – i gdzie czy to nas opuszcza? Co wtedy?

READ  Błędny pogląd: DNA uwalnia ludzi po dziesięcioleciach

Ivanka, była dyrektor w firmie ojca, nie jest już oskarżoną w pozwie złożonym przez prokuratora generalnego Nowego Jorku Letitia James skierowane przeciwko byłemu prezydentowi Donald Trump, Organizacja Trumpa, dorosłe dzieci Trumpa, Eryk I Donald junior, Kto pomagał w prowadzeniu Organizacji Trumpa — rzekomo zawyżając majątek firmy w celu uzyskania lepszych pożyczek i ofert. Były prezydent i jego synowie zaprzeczyli tym oskarżeniom.

Rodzeństwo Ivanki miało niedawno swój dzień w sądzie (oboje zeznawali w czwartek, a Eric zeznawał ponownie w piątek). W dużym stopniu poradzili sobie z niewiedzą na scenie, co z pewnością im odpowiada.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *