„Potrzebujemy przestrzeni, zawsze potrzebujemy przestrzeni”: Grupy społeczne zainteresowane majątkiem dawnego Harrow High School

„Potrzebujemy przestrzeni, zawsze potrzebujemy przestrzeni”: Grupy społeczne zainteresowane majątkiem dawnego Harrow High School

grzebień ONT. Trwa ponowna próba ratowania dawnego majątku Harrow County High School.

Sherry Bundy, członkini Rady Miasta Essex, ma nadzieję, że gmina otrzyma stary budynek Harrow High School i grunty do przeniesienia do różnych grup społecznych i terenów zielonych.

„Liceum jest zamknięte od 2016 roku, ale czas otworzyć te drzwi” – ​​mówi.

Bundy opublikował w tym tygodniu sześciopunktowy plan na swojej stronie internetowej, który obejmuje zamiary poszukiwania rentownych najemców.

– Chodźmy do budynku – mówi. — Zobaczmy, kto jest zainteresowany. Zacznijmy zbiórkę pieniędzy i przekształćmy ten budynek z powrotem w nadający się do użytku obiekt i centrum społeczności na południowym krańcu Essex.

Bundy powiedział grupom rozrywkowym i prywatnym firmom w Essex i poza nim o ich zainteresowaniu wykorzystaniem przestrzeni.

„Mamy kulturę, mamy turystykę, mamy usługi społeczne, które przychodzą do stołu, więc teraz wszystko zależy od zarządu” – mówi Bundy.

„Potrzebujemy przestrzeni” – mówi Julie Unholzer z Kingsville i Essex Associated Band. „Zawsze potrzebujemy przestrzeni!”

Unholzer mówi, że dawne liceum byłoby idealne z dużymi klasami i siłownią, zauważając, że obecne miejsce treningowe w Kingsville jest ograniczone.

„Jest tu od kiedy? Stał pusty. Jest to ogromny obszar, parking, a wnętrze jest nadal użyteczne” – mówi Unholzer, że chciałaby, aby nieruchomość pozostała publiczna. „Przestrzeń można wykorzystać na wiele sposobów. Chodzi mi o to, że trenujemy tylko raz w tygodniu, ale nawet jeśli mamy pokój, w którym możemy przechowywać rzeczy, tylko po to, abyśmy mogli wejść i wyjąć rzeczy, zamiast ładować wszystko do zwiastun.”

Stowarzyszenie Modeli Kolei Hrabstwa Essex chciałoby, abyś przeniósł się do budynku szkolnego na wypadek, gdyby został on zmieniony na centrum społeczności.

Brian Fletcher mówi, że jego grupa potrzebuje nowego domu i chciałaby stworzyć historyczny model tego obszaru, prezentujący system kolei Essex County.

READ  Królowa Camilla nie wejdzie ze swoimi wnukami do przestrzeni króla Karola

„Rozwijamy go i pokazujemy ludziom, jak ten obszar wyglądał przez 100 lat, od Hirama Walkera po C&O Railroad”, mówi.

Urzędnicy rady szkół publicznych odmówili komentarza, twierdząc, że nie chcą zaszkodzić decyzji miasta o publicznej dyskusji. Zauważają jednak, że nieruchomość jest dostępna po godziwej wartości rynkowej, opartej na najnowszej wycenie.

Bundy mówi, że szkoła została zamknięta w 2016 roku z powodu problemów z pojemnością, a nie problemów strukturalnych.

„Musimy uzdrowić tę społeczność” – mówi. „Nadal mieliśmy trochę pogardy z zamknięciem naszego liceum. Liceum już nie ma, ale społeczność wciąż tu jest.”

Bundy dołącza delegację w tej sprawie do Rady Miasta Essex w poniedziałek.

„Jeżeli stracimy tę szansę, nigdy więcej jej nie dostaniemy”.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *