CB Women’s Open LPGA Tour odwołane drugi rok z rzędu

Vancouver – jedyny kanadyjski etap LPGA Tour nie odbędzie się drugi rok z rzędu z powodu ograniczeń granicznych i wyzwań logistycznych podczas pandemii COVID-19.

Golf Canada ogłosił w środę odwołanie CB Women’s Open, który miał się odbyć w Chauncey Golf and Country Club w Vancouver w dniach 23-29 sierpnia.

Organizacja odwołała również RBC Canadian Open, który był zaplanowany na czerwiec w Toronto, drugi rok z rzędu na początku tego roku.

Golf Canada twierdzi, że Shaughnessy zapewnił imprezę na 2023 rok.

Ottawa Hunt and Golf Club został wcześniej ogłoszony jako gospodarz 2022 roku.

CP ogłosiła również w środę, że przedłużyła sponsoring imprezy o kolejny rok, do 2024 roku.

„Wraz z CP, LPGA Tour i naszymi przyjaciółmi z Shaughnessy, dzielimy głębokie rozczarowanie graczy, wolontariuszy, partnerów i entuzjastów golfa z powodu anulowania oświadczenia kobiet CP w 2021 r.” – powiedział na konferencji prasowej Laurence Applebaum, dyrektor generalny Golf Canada. .

„Nawet przy naszym kompleksowym planie BHP nadal borykaliśmy się z wieloma znaczącymi wyzwaniami logistycznymi, które doprowadziły do ​​tej niefortunnej decyzji już drugi rok”.

CP Women’s Open dołącza do Grand Prix Kanady Formuły 1 w Montrealu i Hondy Indy Toronto jako główne coroczne letnie zawody sportowe w Kanadzie, które zostaną odwołane dwa lata z rzędu.

Otwarcie National Bank of Tennis Opens w Toronto i Montrealu w sierpniu nie zostało odwołane, ale organizatorzy twierdzą, że szukają amerykańskich obiektów do organizacji wydarzeń, jeśli nie mogą się one odbyć w Kanadzie.

CP Women’s Open odbywa się corocznie w Kanadzie pod różnymi nazwami od 1973 roku.

Kanadyjska Jocelyn Bowers wygrała turniej otwarcia, a Brooke Henderson została drugim graczem z Kanady, który wygrał turniej w 2018 roku.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *