Christina Hendricks otwiera się na pytania dotyczące seksu

Christina Hendricks otwiera się na pytania dotyczące seksu

„O biustonoszu można powiedzieć tylko dwa zdania”.

na wysokości Szaleni ludzieJego sukces był niesamowicie poszukiwany – w tym Christina Hendricks.

Rich Polk/NBCU Image Bank za pośrednictwem Getty Images

Christina, która zagrała charyzmatyczną postać Joan Holloway, przyznała niedawno, że chociaż publiczność natychmiast uchwyciła męskie gwiazdy serialu, czuła, że ​​rozpoznanie kobiet zajęło jej więcej czasu.

„Mężczyźni zaczęli nosić ubrania takie jak Don Draper i Roger Sterling. Wróciły garnitury, wróciły ciasne krawaty. Zajęło to od trzech do czterech sezonów, a potem nagle ludzie zapytali nas [the female stars] w czasopismach. „To dziwne – robimy to już od jakiegoś czasu” – powiedziała Christina. Stróż.

Jeff Vespa / WireImage / Via Getty Images

A kiedy w końcu zdobyli uwagę, na którą zasłużyli, Christina mówi, że często napotykała te same pytania, w szczególności dotyczące bielizny Joanne.

„Z pewnością był czas, kiedy byliśmy tak popularni, że poświęciliśmy tyle uwagi naszej bardzo dobrej pracy i naszej bardzo ciężkiej pracy, że wszyscy chcieli mnie jeszcze raz zapytać o mój stanik. O moim biustonoszu można powiedzieć tylko dwa zdania – wyjaśniła.

Jamal Hrabina / Getty Images

Ale pytania podczas wywiadu były dalekie od tego, kiedy Christina po raz pierwszy doświadczyła seksizmu w przemyśle rozrywkowym, z czym, jak mówi, miała do czynienia przez całą swoją karierę.

Matt Winkelmayer / Getty Images

„Czy myślisz, że ktokolwiek w branży rozrywkowej wychodzi bez szwanku? Nie znam ani jednego muzyka, modela lub aktora, który przeżył. Miałem chwile – nie w Szaleni ludzie; W innych sprawach – gdzie ludzie próbowali mnie wykorzystać, używać mojego ciała w sposób, z którym nie czułem się komfortowo, lub zawodowo mnie przekonać, zmusić lub zawstydzić – powiedziała Christina.

John Sciulli / Getty Images dla Neuro Brands

I chociaż Christina zmierzyła się z nieprzyjemnymi sytuacjami w rozrywce, wie, że to nie jedyna branża, w której się one zdarzają.

Taylor Hill / FilmMagic / Przez Getty Images

„Przyciąga to wiele uwagi, ponieważ ludzie wiedzą, kim jesteśmy. Jestem pewien, że w banku po drugiej stronie ulicy jest kanapa do formowania; jestem pewien, że to samo dzieje się w konsultingu zarządczym, ale ludzie nie wiedzą, kim jest kierownictwo są konsultanci” – zauważyła Christina.

Bennett Raglin / Getty Images

I pomimo seksizmu, z jakim Christina zmierzyła się w roli Joan, mówi, że jest „dumna” z serialu i tego, czego nauczyła się od swojej postaci.

„Jeśli to była najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam, to była dobra” – podsumowała Christina.

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Gwiazda AEW nie miała napięcia między CM Punkiem a Adamem Pagem

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *