Nie ma miejsca na złowieszczy główny dom

Fabuła i kolejni aktorzy Sony Spider-Man: Nie ma drogi do domu W ciągu ostatnich kilku miesięcy był tematem wielu plotek i teorii. Według Jeffa Sneidera z Collidera, a także innych osób wtajemniczonych, czarny charakter nadchodzącego filmu będzie ogromny.

POWIĄZANE: Spider-Man: No Way Home ujawni plan Sony dotyczący komunikacji z MCU

Przemawia podczas swojego ostatniego odcinka Wytnij podcast Schneider, Schneider poinformował, że słyszał, iż Willem Dafoe powtórzy swoją rolę Normana Osborne’a / Green Goblina w filmie i będzie tym, który poprowadzi Sinister Six w filmie. Schneider wspomniał, że do grupy kultowych złoczyńców należeli Electro (Jamie Foxx), Doctor Octopus (Alfred Molina) i prawdopodobnie Sandman, Rhino and the Lizard.

Po tym, jak historia się zepsuła, osobowość YouTube Grace Rudolph również potwierdziła tę wiadomość, publikując w mediach społecznościowych, że również słyszała o wiadomościach, co nadało tej historii większą wiarygodność.

Szczegóły działki na Spider-Man: Nie ma drogi do domu Wciąż w ukryciu, ale oczekuje się, że zobaczy zespół creeperów garncarza na ścianie oraz Doktor Strange’a Benedicta Cumberbatcha, aby zmierzyć się z drużyną Electro Jimmy’ego Foxa, pomimo końca Daleko od domu Pokazując światu tajną tożsamość Petera i relacje filmu z multiwersem z kontynuacji Cumberbatch MCU, do walki może pojawić się dowolna liczba nieuczciwych targów.

Razem z Hollandem i Cumberbatchem potwierdzono, że w filmie Zendaya powróci (trans(Jako przyjaciel i kolega Petera MJ, Jacob Batalon)50 krajów strachu(Jako najlepszy przyjaciel Petera, Ned, Marisa Tomey)Król Staten Island(Jak Peter Aunt Mayo, Tony Revolore)Francuska wysyłka(Jako konkurent Petera Eugene’a „Flasha” Thompsona i Hannibala Borse’a)Karta z logo) Jako instruktor Petera na siłowni Coach Wilson.

READ  Narciarz „zdegradowany” po wypadku Gwyneth Paltrow, orzeka sąd

POWIĄZANE: Alfred Molina omawia Spider-Man Doc Ock: Nie ma sposobu, aby wrócić do domu

Pierwotnie zaplanowano na wydanie z 16 lipca 2021 r., Spider-Man: Nie ma drogi do domu Był pierwszy Zapłać za odwrót Do 5 listopada, a teraz kłania się 17 grudnia 2021 roku.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *