Polska wycieczka tylko dla zapaśników jadących do Oli według zrewidowanego planu – The New Indian Express

Express News Service

Chennai: W dużym odstępstwie od poprzedniego planu oczekuje się, że indyjscy zapaśnicy na granicy z Igrzyskami Olimpijskimi Suns Bajrang Punia (65 kg) i Sonam Malik (62 kg) będą teraz obozować w Warszawie przez tydzień, aby wrócić do domu po wzięciu udziału w serii. Wcześniej Krappers mieli pojechać na Węgry na krótki obóz po imprezie i wziąć udział w spotkaniu Yasser Toku w Stambule. W Turcji zaplanowano także tygodniowy obóz.

Bajrang Punia

W planie nastąpiły zmiany z powodu ograniczeń podróży spowodowanych epidemią Govt-19. 30 maja złożymy wnioski wizowe na wyjazd do Polski. Mamy nadzieję, że za kilka dni dostaniemy dla nas wizy. Na razie plan odwiedzenia Węgier i Turcji na obozie i turnieju został odrzucony ”, powiedział codziennie źródło w Indian Wrestling Federation (WFI).

Cykl rankingowy Polski zaplanowano na 8-13 czerwca, a turniej w Turcji 25-27 czerwca. „Nie jest możliwe kontrolowanie rozprzestrzeniania się wirusa Yasser Doku w tym roku z powodu epidemii i kolejnych ograniczeń nałożonych w tym kraju” – dodało źródło. Jednak Światowa Organizacja, United World Wrestling, nie potwierdziła jeszcze odwołania imprezy.

Do gry zakwalifikowało się ośmiu indyjskich zapaśników. Wszystkie z nich są obecnie w kraju z wyjątkiem Vinesh (53 kg). Vinesh, który obecnie trenuje na Węgrzech, ma dołączyć do zespołu biorącego udział w wydarzeniu. Jednak będzie nadal trenował za granicą, zanim pojedzie do Tokio na igrzyska olimpijskie.

Wycieczka do Rosji do Bajrang
Według gazety, Bajrang planuje przeprowadzić mecz treningowy z Rosją przed meczem. „Nie będę startował w Polsce. Zamiast tego szukałem meczu treningowego w Rosji. Jeśli to możliwe, pójdę stamtąd na mecz ”- powiedział Bajrang.

Jego trener, Shako Pendinitis, potwierdził, że rozpoczęli proces zakupu wiz. „Będzie trenował we Władykaukazie i będzie rywalizował na planowanym pomniku Ali Alive w Kaspianie od 25 do 27 czerwca. Bajrang wygrał 65 kg złota w 2019 roku, co będzie dobrą okazją do oceny jego postępów” – powiedział Shako.

READ  Levis Pitan Polska U17 Call-up

W międzyczasie Sonam Malik, który dokonał olimpijskich cięć zdobywając srebro w azjatyckiej rundzie kwalifikacyjnej, zdecydował się opuścić igrzyska Polski, aby w pełni wyleczyć się z kontuzji kolana doznanej podczas rundy kwalifikacyjnej. „Odzyskał 85 procent, ale nie chcieliśmy, aby zaryzykował na Igrzyskach Olimpijskich kilka dni temu” – powiedział ojciec Rajinder Malik.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *