Pokemon Scarlet, Violet DLC Indigo Disk zapewnia podwójne bitwy

Pokemon Scarlet, Violet DLC Indigo Disk zapewnia podwójne bitwy

Obejrzyj rozdanie nagród Billboard Music Awards

Zeszłoroczne Pokémon Scarlet i Violet nie miały wystarczającej liczby podwójnych bitew. Poza Ryme, liderem siłowni duchów, nie ma prawie żadnych okazji do walki z dwoma Pokémonami na raz, co stanowi jedne z najtrudniejszych strategicznych spotkań w serii gier. Nowe DLC, The Indigo Disk, ma radykalnie to zmienić.

Indigo Disc rozpoczyna się po poprzednim DLC, The Teal Mask. Podążając za główną historią Scarlet i Violet, przenosisz się do odległej krainy Kitakami i zapisujesz się na wymianę studencką do Blueberry Academy, która specjalizuje się wyłącznie w pojedynkach. Podobnie jak poprzednie gry Pokémon dziewiątej generacji, możesz odkrywać otwarty świat z różnymi środowiskami, łapać dzikie Pokémony i walczyć z trenerami, aby stać się najlepszym.

Indigo Disk znajduje się w bezpiecznym podwodnym kampusie Blueberry Academy, który obejmuje cztery różne biomy. Jest tam zamarznięta tundra, słoneczne plaże, trawiaste równiny i skaliste góry, a wszystko to jest domem dla dziesiątek różnych Pokémonów. W sumie istnieje ponad 200 różnych Pokémonów, które można znaleźć na Dysku Indygo.

Najbardziej ekscytującym nowym dodatkiem do DLC jest skupienie się na podwójnych bitwach. Każdy, z kim się spotkasz, od przeciętnego trenera w otwartym świecie po nową Elitarną Czwórkę, rzuci do ciebie dwa Pokemony do pokonania w tym samym czasie. Oznacza to zwiększenie liczby rodzajów pojedynków, ruchów i strategii. Ruchy takie jak Stealth Rock, Trick Room, Heal Pulse i Helping Hand nagle stały się znacznie ważniejsze.

Zadbaj o to, aby Twój zespół był kompletny i zgrany, bo nowa Elite Four to biznes. Jedna z jej członkiń, Amaris, specjalizuje się w gatunkach stali i ma kilka asów w rękawie. W wersji demonstracyjnej odtwarzanej przed premierą walka była trudniejsza niż wiele innych spotkań Scarlet i Violet, co dobrze wróży fanom, którzy chcą trochę dodatkowego wyzwania w swoich grach Pokémon.

Dodatek Indigo Disk ukaże się na Nintendo Switch 15 grudnia.

READ  Kolejna marka inteligentnych urządzeń od Amazona zniknęła podejrzanie: Choetech

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *