Podsumowanie finału serii „All Rise” – [Spoiler] połączony

Plik Niedawno odwołane Niech wszyscy wstają Jej trasa zakończyła się w poniedziałkowy wieczór serią rzeczywistości pełną zwrotów akcji i romantycznych zmian.

Zacznijmy od Loli, której głośny proces o morderstwo sprawił, że martwiła się o wpuszczenie kamer na salę sądową. Martwi się, że media tylko zmienią historię, ale jej mąż Robin odpowiada, mówiąc, że pozwoli to na całkowitą przejrzystość. Nawet z trzema pretendentami walczącymi o jej miejsce, Lola nie jest pewna, czy chce prowadzić kampanię, kiedy może wykonywać swoją pracę jako sędzia. Ness z kolei udziela jej inspirującej, entuzjastycznej rozmowy o tym, ile potrzebuje na ławce.

Później Lula skazał syna burmistrza Martina Moore’a na 11 lat więzienia za morderstwo, co skłoniło Moore’a do ogłoszenia w telewizji, że Lula nie jest trucizną pozostawioną w wymiarze sprawiedliwości i że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zająć jej miejsce. Ale Robin wierzy w Lulę i oświadcza, że ​​bierze przedłużony urlop FBI, aby zostać ojcem domowym, więc mimo wszystko nie pojedzie do Ohio. „Moim priorytetem jest nasza rodzina i bycie przy tobie, gdy wrócisz do ognia” – powiedział. Aby dać im trochę nadziei przed wojną, para składa śluby przyjaciołom i współpracownikom, a Lisa przejmuje przewodnictwo.

Gdzie indziej, rozmawiasz z Lolą – witaj ponownie, Klatka schodowa! – Mark wpadł na pomysł, by zasugerować Amy propozycję na lodowisku, na którym mieli pierwszą randkę. „Za każdym razem, gdy upadam na tyłek, przywracasz mnie. Zaopiekuj się mną. Mark mówi do Amy:„ Sprawiasz, że się uśmiecham. „Więc chcę odwdzięczyć się. Chcę, żebyś się uśmiechał do końca życia. Amy Quinn, wyjdziesz za mnie … po rozwodzie? „Ze śmiechem zaakceptuj to szczęśliwie.

Tymczasem wywiad Luke’a z DA Bravo na okresie próbnym przebiega lepiej niż oczekiwano – ale nadal odrzuca stanowisko w biurze prokuratora, decydując się zamiast tego pracować jako obrońca publiczny. Po odejściu Emily będą mieli za mało personelu, wyjaśnia. Mówiąc o Emily, Luke próbuje przekonać ją, by została w Los Angeles, powołując się na to, jak bardzo wpłynęła na życie swoich klientów. Ale Emily mówi, że tak naprawdę nie może się zmienić, kiedy wszystko wokół niej pozostaje takie samo, więc odchodzi. Na lotnisku Locke spieszy się w ostatniej chwili, aby ogłosić, że chce być jak zawzięty prawnik, którego kocha.

READ  Henry Cavill Wiedźmin prosi fanów, aby nie trollowali jego związku

Wszystko rośnie do dolnej liniiEmily odpowiedziała: „Też cię kocham, ale nie mogę zostać”. Jednak ona też nie wyjedzie do Miami z Joaquinem! Zamiast tego pojedzie sama do Puerto Rico, aby odwiedzić rodzinę i znaleźć się poza pracą. Luke przesyła jej buziaka i obiecuje, że na nią zaczeka.

Inne ważne wydarzenia z odcinka:

* W końcu Rachel i Amy postępują słusznie i przekazują film, na którym ich klient zadźgał ofiarę morderstwa do LAPD, pomimo zagrożeń dla stabilności finansowej ich firmy.

* Nice decyduje się pójść do pracy z Amy i Rachel i – obudź nową parę! – Ona i Sam całują się.

* Sarah dostaje pracę w programie pomocy ofiarom prokuratury. (Sherry nie znosi dobrze rozpadu załogi sali sądowej 802).

* Tony Carver był tym, który wysłał Markowi te koperty. Zapisał się również do zespołu Mark’s Special Trials.

Niech wszyscy wstają Fani, czy to satysfakcjonujące zakończenie? Oceń koniec poniżej, a następnie podbij komentarze swoimi przemyśleniami!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *