Pisanka została odkryta na oryginalnej konsoli Xbox 20 lat później

Pisanka została odkryta na oryginalnej konsoli Xbox 20 lat później

Jak donosi Kotaku, anonimowy programista oryginalnego Xboksa przecieka kroki, aby uruchomić nieodkryty pulpit nawigacyjny Easter Egg.

Pierwotnie odkryto nowe jajko wielkanocne X-BoxDashboard, prawie dwadzieścia lat po pierwszym wydaniu konsoli. Wiadomo, że pierwszy Xbox firmy Microsoft, uruchomiony w listopadzie 2001 r., Ma wiele tajemnic ukrytych w systemie operacyjnym.

Właściwie taki Sekret w interfejsie głównym konsoli Xbox Został odkryty wiele lat temu. Aby rozpocząć pisanie wielkanocne, gracz musi nacisnąć „MuzykaZ menu głównego i wejdź do płyty audio CD.Płyta audio CD„Menu, gracz klika.”Atuty„ Przed ustaleniem ”AtutyPowrót na następny ekran, a następnie gracz wybiera.Nowa ścieżka dźwiękowa. „Jeśli wszystko zostało wykonane poprawnie, na klawiaturze powinno znaleźć się miejsce na opisanie ścieżki dźwiękowej. Pisownia”<< صندوق البيض >>„I wybierz”ZakończonyAktywuje ekran kredytów, który dziękuje zespołowi programistów i zawiera listę oryginalnych deweloperów Xbox.

Związane z: Najlepsze (i najgorsze) mapy do trybu wieloosobowego w Halo: Combat Evolved

Obecność najnowszego pisanka, a także kroki potrzebne do jego aktywacji, zostały ujawnione na stronie przez anonimowe źródło. KotakuSprawdź źródło jako oryginalny programista Xbox. Reporter Alexandra Hall zapytała, dlaczego źródło zdecydowało się teraz ujawnić te informacje. Źródło podało, oprócz przekonania, że ​​jajko wielkanocne nigdy nie zostanie znalezione, ponieważ nie zostało odkryte od dwudziestu lat.Pomyślałem też, że jeśli nie zrobię tego teraz, prawdopodobnie nie. To trwało tak długo, że nawet nie pamiętałem spustu!„Źródło musiało sprawdzić, czy nadal zna przyczynę, próbując”.wiele rzeczyNa ich Xboksie dla pewności. KotakuObejrzyj film o tym, jak aktywować jajko wielkanocne poniżej.

READ  Pomimo dużego nacisku na OpenAI, udział Microsoftu w rynku wyszukiwania Bing maleje z roku na rok

Kroki aktywacji nowego jajka wielkanocnego są bardzo podobne do czynności wymaganych do aktywacji Najstarsze jajko wielkanocne Opisane wcześniej. Oba są wyzwalane przez wykonanie operacji wypalenia płyty CD i wprowadzenie określonego ciągu znaków w polu. Dlatego gracze muszą tylko wykonać opisane wcześniej kroki, aby uzyskać dostęp doNowa ścieżka dźwiękowaEkran etykiety i stamtąd fraza jest jasna Park Południowy Odniesienie ”Timmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!„Musi zostać wpisany w polu (zawiera dwadzieścia sześć”sS) NaciśnijZakończony, „Poczekaj, aż płyta zostanie zgrana, a następnie wróć do menu głównego. Jeśli odtwarzacz wybierze, to”Ustawienia, „Przewija w dół i wybiera”.informacje o systemie, „Skrypt zostanie zmieniony, aby wyświetlić cztery nazwiska oryginalnego zespołu Xbox Dashboard: Victor Blanco, Sakvung Chanpai, Bradford Christian i Jim Helm.

Chociaż to jajko wielkanocne nie jest pierwszym, które zostanie odkryte na oryginalnej konsoli Xbox, prawdopodobnie nie będzie ostatnim. W maju ubiegłego roku kod źródłowy oryginalnej konsoli Xbox wyciekł do sieci. Hakerzy zagłębiający się w ten symbol mogą odkryć kolejny dawno zapomniany sekret w kontekście tej pisanki. Mówiąc bardziej realistycznie, Seamus Blackley, oryginalny projektant Xbox, ujawnił w 2017 roku, że na oryginalnej konsoli Xbox wciąż znajduje się nieodkryte jajko wielkanocne. Blackley L. Kotaku To nie jest to jajko wielkanocne, o którym mówił w 2017 roku. To znaczy, że Po prawie dwudziestu latach, oryginalny X-Box Wciąż skrywa wiele tajemnic czekających na odkrycie.

Następna: Halo Art świętuje przeszłość i przyszłość serii na 20. rocznicę Xbox

Źródło: KotakuI Kotaku / YouTube

Oferty Apple Watch 1.generacji
READ  Twitch uruchomił specjalną kategorię „jacuzzi” po odrzuceniu przez reklamodawcę

Kiedy wyszedł pierwszy zegarek Apple Watch i ile to było?


O autorze

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *