Rays daje wgląd w to, jak Blue Jays zmienił obsadę serialu

TORONTO – Względy związane z transakcjami w Tampa Bay Rise zwykle sięgają kilku warstw, a umowa, która wysłała krótkiego Williego Adamsa do Milwaukee Brewers, aby nabył dwa godne uwagi rozcieńczalniki do Toronto Blue Jays z kilku powodów.

Z przodu i na środku jest to, że chociaż Taylor Walls został wezwany do zastąpienia Adamesa w miejsce Wandera Franco, teraz istnieje wyraźna ścieżka do wielkiej gry w grze. Walls, utalentowany obrońca, częściowo pomoże określić, jak daleko za Franco jest na horyzoncie, ale Blue Jays i reszta MLS wkrótce będą musieli stawić mu czoła.

Jest to interesujące, ponieważ szeregi dywizji są zatłoczone, podobnie jak powrót GB Friesena, który ma opóźnienia w dźwigni i dołączy do głównego klubu ligowego, Drew Rasmussena, którego prędkość i tempo zaczną się od wyższego procentu. W Triple-A to dla 25-letniego Shortstopa, aczkolwiek z uzasadnionymi pytaniami o jego ofensywny profil.

Subskrybuj biuletyny Blue Jays

Uzyskaj najlepsze i ekskluzywne informacje o Blue Jays dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej!

Jednak nawet jeśli wartość Adamesa zaczyna spadać, on i Trevor Richards wydają się wygórowaną ceną za parę nieporęcznych ramion byka i może to być dobre wskazanie, jak drogie byłoby to dla zespołów w potrzebie, takich jak Blue Jays do zdobycia broni uderzeniowej przed upływem terminu handlu.

W umowie z pewnością był element pilnej potrzeby, co doprowadziło do niewielkiego handlu w maju. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że kluby sprzedające stadiony tego lata są w stanie cieszyć się wojnami licytacyjnymi w stylu Toronto.

W tym celu im bardziej Blue Jays jest w stanie ustabilizować swój obieg od wewnątrz, tym mniej muszą badać swoje zasoby, aby uzyskać minimalny czas przestoju, jakiego potrzebują. Alec Manuah jest w tej chwili na topie, Thomas Hatch buduje z powrotem, a Nate Pearson liczy, ale Anthony Kay też jest w tym miksie.

READ  Phyllis podpisze kontrakt z Kyle'em Schwarberem

Leworęczny ponownie sprowokował piątkową przegraną 9-7 z Rize, którą rozstrzygnął Francisco Mejia w dwunastym okresie Wielkiego Szlema i czasami pokonał cztery rundy dwumeczowej piłki, a czasami stracił teren i wspiął się na pole.

Kai pozwolił na cztery trafienia, przeszedł cztery razy i trafił cztery razy, oddając 91 strzałów, z których 53 były szybkie, tylko dwa z nich dyszały pomimo siedzenia 94,7 mil na godzinę i rzucania z prędkością 97,1.

To zdecydowanie frustrujące, ponieważ wiem, że jestem bliski możliwości odbycia naprawdę udanej wycieczki ”- powiedział Kai. „Szczerze mówiąc, po prostu poprawiając nieco tę komendę Fastball i mogąc wyrzucać graczy, kiedy awansuję, po prostu musiałem iść naprzód i pozostać na czele. Gdyby to wszystko się stało, myślę, że byłbym w stanie ukraść dobre jeden.”

Kai wierzy w trenera rzutów Pete’a Walkera, który powiedział na początku tego tygodnia, że ​​26-latek był w dobrej formie, utrzymując swoje tempo, „ale jak wszyscy inni, nadal chodzi o to, żeby spóźnić się, a nie próbować przewrócić”.

Dodał: „Wciąż staramy się ulepszać jego przedmioty i gdzie rzuca swoje rzeczy”. „Ale nadal uważam, że jest to opłacalna opcja jako start w pierwszej lidze. Myślę, że nadal ma świetlaną przyszłość jako czołowy zawodnik w lidze. Wiem, że czasami się kłóci w tym roku. Ale między przegraną w zeszłym roku jakoś i nie. wchodząc w naprawdę normalną rutynę, „nadal uważam, że jest w tym wiele zalet i nadal uważam, że pomoże nam to w tej rotacji”.

Blue Jays wciąż ma wiele możliwości, aby dowiedzieć się przed terminem handlu, a ponieważ wielu graczy buduje zyski z długoterminowych kontuzji, znacznie mniejsza transakcja zawarta przez Rays 15 maja oferuje interesujący wykres.

Tego dnia wysłali tłumik Huntera Stricklanda do zespołu Los Angeles Angels po nazwisko lub pieniądze i znaleźli coś dla kogoś, kogo musieli usunąć z listy, aby zrobić miejsce na powrót Ji Man Choi po kontuzji. .

READ  Pełne wyniki zawodów NHL All-Star Skills 2022

Hatch i jego praworęczni koledzy z drużyny Julian Meriwether, David Phelps, Patrick Murphy i polujący Alejandro Kirk są na liście kontuzjowanych przez 60 dni, a kiedy będą gotowi do powrotu, Blue Jays będą musieli zwolnić miejsce w każdym z 26. – Mężczyzna w wielkiej lidze, lista 40 skoczków.

Głębokość, na której polegali, aby przezwyciężyć szereg kontuzji w tym sezonie, byłaby w tym momencie zagrożona i dobrze by było, gdyby poradzili sobie z grupą 40 mężczyzn.

Inną okazją, aby to zrobić, jest zbliżający się termin handlu i warty obejrzenia, i w ten sposób radzą sobie z niektórymi z ich podstawowych 5 potencjalnych klientów, którzy zakwalifikują się po raz pierwszy tej jesieni, wśród nich napastnicy Miguel Heraldo, Leo Jimenez i prawnicy. ręką Eric Pardinho.

Firma Rays już udowodniła, że ​​jej marka jest inteligentna i wyrachowana. Blue Jays nadejdzie czas i okazja, by być równie sprytnym.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *