Piotr doczekał się mistrza świata, ale na medal musiał poczekać! Kiedy odbędzie się ceremonia wręczenia medali?

Pyotr Shia objął prowadzenie po pierwszej serii z Karlem Geigerem i Anse Lonisk. W przypadku zwycięstwa Polaka został najstarszym mistrzem świata w skokach narciarskich. Nasz zawodnik zrobił to w wieku 34 lat i pobił rekord, którego właścicielem jest Norweg Anders Burdell. Zdobył złoto na Mistrzostwach Świata w 2013 roku w Wall de Fieme. Bartal miał wtedy 31 lat.

Piotr yła Mistrz Świata! Gdzie zobaczyć ceremonię otwarcia?

Wygraj mecz w sobotę Piotr yła Największe osiągnięcie, jakiego dokonał w swojej karierze. On też był w czołówce David Kubaki, Który po pierwszym skoku był piąty, osiągnął dystans 99 metrów i znalazł się na tej pozycji. Ostateczna klasyfikacja zawodów na Normal Mountain w Oberstorfie przedstawia się następująco:

  1. Piotr yła – 105 i 102,5 m – 268,8 pkt.
  2. Carl Geeker – 103,5 i 102 Metry – 265,2 PKD.
  3. Anse Lonisek – 102,5 i 101 metrów – 261,5 pkt.

Czy ona dzisiaj będzie żyła? Małysz ma przewrotny plan: „Spokojnie, spadnie”

Według dziennikarza Eurosportu Cockera Mercka, ceremonia wręczenia medali męskiej imprezy indywidualnej w Ordinary Mountain została ogłoszona w połowie lutego. Oberstorf Odbędzie się w przyszły poniedziałek, 1 marca. Wydarzenie zaplanowane na 19:30.

W niedzielę rywale rozegrają kolejny mecz na normalnej skoczni, czyli mieszany mecz drużynowy. Inny tydzień Zworki Pójdą na świetny obiekt – kwalifikacje zaplanowano na czwartek 4 marca, a mecz zaplanowano na piątek 5 marca. Dzień później odbędzie się mecz drużynowy. Na żywo na Sport.pl.

READ  bne IntelliNews - Inflacja bazowa w Polsce w grudniu nadal spada

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *