Pilot Powerpuff jest przerabiany przez CW

Wygląda na to, że nie wszystkie rzeczy są cukrem i przyprawami i wszystko jest przyjemne.

Niewiele osób było bardziej entuzjastycznych niż ja, kiedy było CW Reklamować Nakazali pilotowi Moc.

To podniecenie Trochę się kurczy Niedługo zobaczyłem pierwsze zdjęcia Chloe Bennett, Dove Cameron i Yany Perrault jako odpowiednio Blossom, Bubbles i Buttercup. Jednak moja melodia zmieniła się, gdy zdałem sobie sprawę, że to retrospekcje i mój entuzjazm ponownie osiągnął szczyt.

Ale dzisiaj to podniecenie zostało zmiażdżone, ponieważ Moc Był pilotem pauza Do przeformułowania poza sezonem.

Dla mnie różnorodnyPilot ”jest naprawiany i ponownie uruchamiany, ponieważ początkowy pilot był„ zbyt złożony ”i nie był tak zakorzeniony, jak chcieliby zarządzający siecią.

Na początku pomyślałem: „Obóz też? Niemożliwe!” Ale kiedy przeczytałem plik Wyciekł rzekomy pilotW 100% zrozumiałem, skąd pochodzą dyrektorzy …

Według Marka Petowitza, dyrektora generalnego The CW, są oni zaangażowani w sprawienie, by ten program zadziałał! Więc jest przynajmniej srebrna podszewka.

Powodem, dla którego latasz pilotami, jest to, że czasami tęsknisz za czymś, a to był tylko błąd. Całkowicie wierzymy w załogę. Wierzymy w Diablo [Cody] I wrzos [Regnier], książka. Wierzymy w patronat Grega Berlantiego i Warnera [Bros. TV] Studia. W tym przypadku pilot nie zadziałał. Ale ponieważ widzieliśmy wystarczająco dużo elementów, chcieliśmy dać mu jeszcze jedną szansę. Dlatego nie chcieliśmy iść dalej z tym, co mieliśmy. Tonalnie mogłem się poczuć trochę poza obozem. Tak naprawdę nie poczuł swoich korzeni tak, jak to robił. Ale znowu, uczysz się rzeczy, kiedy czegoś doświadczasz. W tym przypadku poczuliśmy się tak, jakbyśmy cofnęli się o krok i wrócili do deski kreślarskiej.

IDK jest dla was wszystkich, ale wolę, aby program był dobry i spóźniony niż oczekiwano, a nie wcześniej, i nie wyszedł dobrze.

Krótko mówiąc, Internet jest również zadowolony, że CW parafrazuje to:

Zostawię cię z tym:

Zanim zaczniesz się śmiać i śmiać z przeróbki pilota Powerpuff, pamiętaj, że Game of Thrones i piloci też się przerobili

BuzzFeed Daily

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Ricky Gervais opowiada Chris Rock Jada Pinkett Smith żart na rozdaniu Oskarów i jak znalazł się w trendzie po klapsie Will Smith

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *