Jodie Comer nie występuje na Broadwayu z powodu powietrza w Nowym Jorku

Jodie Comer nie występuje na Broadwayu z powodu powietrza w Nowym Jorku

Jodie Comer

Jodie Comer
zdjęcie: Teo Wargo (Obrazy Getty’ego)

Kryzys klimatyczny, który dotyka świat od 30 lat, ma mieć swoją premierę na Broadwayu. Pióro może być potężniejsze niż miecz, ale teatr nie jest odporny na toksyczne powietrze ogromnych pożarów w Quebecu, pięćset mil na północ od Wielkiej Białej Drogi. Jak, 10 minut po jej przedstawieniu jednoosobowej sztuki Prima WazonJodie Comer oznajmiła, że ​​nie może oddychać i zeszła ze sceny.

„Nie mogę oddychać tym powietrzem” — powiedział podobno KummerZadzwonił do kierownika sceny, który podobno pomógł jej zejść na dół.

Jak to się mówi, przedstawienie musi trwać – choć bez ubogiego w tlen ołowiu. Kolejny dubler Comera, Danny Arlington, przejął rolę, wznawiając grę od góry.

Prima Wazon To nie jedyny serial, który radzi sobie z kryzysem. Świat Broadwayu Raporty wskazują, że trwają dzisiejsze próby do Szekspira w parku wieś odwołany. NA ŚwiergotJeff Heimbrook, aktor złonapisał: „Dzisiaj szatnie i obszary za kulisami cuchną dymem, wszyscy mają trudności z oddychaniem, zwłaszcza podczas wyczerpujących fizycznie występów. Osoby z astmą nie wiedzą, czy muszą zadzwonić, czy spróbować iść dalej”.

według Toczący się kamieńKanada stoi obecnie w obliczu jednych z największych i najbardziej śmiercionośnych pożarów lasów w historii, z ponad 6,6 miliona akrów płonących w zeszłym miesiącu. Dym z tych pożarów stworzył niebezpieczne i toksyczne środowisko na większości północnego wschodu, w tym w Minnesocie, Massachusetts i Rhode Island. Jednak powietrze w Nowym Jorku jest tak złe, że miasto na krótko Miejsce wśród najgorszych jakości powietrza na świecie.

Agencja Ochrony Środowiska (EPA) zaleca osobom przebywającym na obszarach o złej jakości powietrza noszenie masek N95, które pomagają zapobiegać wdychaniu cząstek. Organizacja zaleca również stosowanie oczyszczaczy powietrza z filtrami HEPA. Istnieją nawet instrukcje dotyczące samodzielnego budowania Oczyszczacze powietrza I Oczyszczacze powietrza. Bądź tam bezpieczny.

[[[[[przez różnorodny]

READ  Little Spoilers and Troubled Spoilers: Środa, 2 czerwca - Szokujące wyznanie Chloe - Rozejm Nicka i Adama w niebezpieczeństwie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *