Palworld Pokémon Gravity z przetrwaniem w brutalnym otwartym świecie dla wielu graczy

Palworld Pokémon Gravity z przetrwaniem w brutalnym otwartym świecie dla wielu graczy

W sobotę ujawniono dewelopera PocketPair. PalworldOtwarta gra survivalowa z niespodzianką. Palworld To coś więcej niż strzelanka survivalowa dla wielu graczy, jest również mocno inspirowana Pokemony.

PalworldPierwszy zwiastun przedstawia urzekający podział pomysłów. Jest to gra, w której gracze odkrywają, wytwarzają, budują i toczą wojny, a wszystko to za pomocą stworzeń podobnych do Pokemonów zwanych Pals. Gracze mogą rekrutować towarzyszy do budowy, jeździć na nich po rozległym terenie, a nawet używać ich jako ruchomej osłony podczas wymiany ognia. staje się ciemniejszy. Gracze mogą również skorzystać ze swoich współpracowników, zlecić im pracę na polach, mielenie zboża i oczywiście masową produkcję karabinów szturmowych.

Możesz nawet polować na swoich kolegów, aby zdobyć jedzenie.

PalworldPrzyczepa wszędzie, w najlepszy możliwy sposób. Widzimy graczy poruszających się po stadach innych niż Wulu i tworzących Non-Giarados z Non-Arkanian dla zupełnie nowego typu Pokemonów. Następnie widzimy graczy używających tego nie-Wulu jako płaczącej tarczy i wystrzeliwujących wyrzutnię rakiet do masowego rażenia.

Deweloper PocketPair – który wydał również bardzo dziwną grę akcji survivalową Kraftopia – Bardzo bezczelny w opisie Palworld na Steamie. „nie martw się; Prawa biznesowe nie będą dotyczyć przyjaciół”, jak podano w opisie gry. Deweloper dodaje: „Inne zagrożone gatunki żyją na ograniczonym obszarze łowieckim”. pieniądze! To nielegalne tylko wtedy, gdy zostaniesz złapany.

Mówiąc najprościej, PocketPair dzwoni Palworld Gra o życiu w powolnym życiu z tajemniczymi stworzeniami […] Albo rzucaj się w wir walki na śmierć i życie z kłusownikami”. Gra na komputery z systemem Windows ukaże się w 2022 roku.

READ  Holenderski regulator dołącza do skarg dotyczących zasad App Store

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *