Buffalo Sabres odbiera telefony od Jacka Eichela i innych graczy

Poza sezonem na Buffalo Sabres robi się tłoczno.

Według TSN Hockey Insider Darrena Dregera kluby wycofują Sabres z zainteresowaniem wieloma graczami, w tym niezadowolonym kapitanem. Jacka Eichela. Dreger dodaje, że odbyły się wstępne rozmowy, które rozpoczną się przed projektem wejścia do NHL w przyszłym miesiącu.

Cypress nadal szuka swojego głównego trenera po tym, jak wyrzucił Ralpha Kruegera w sezonie zasadniczym. Tymczasowy trener Don Granato poprowadził drużynę do rekordu 9-16-3 w czasie gry za ławką po tym, jak Krueger strzelił 6-18-4 na początku roku.

Dreger zauważa, że ​​nie ma harmonogramu, kiedy Sabres wyznaczy swojego następnego trenera z niektórymi zaangażowanymi kandydatami, niezależnie od tego, czy są w fazie playoff, czy wracają z Łotwy po wzięciu udziału w Mistrzostwach Świata w hokeju na lodzie.

Dyrektor generalny Sabres, Kevin Adams, powiedział w zeszłym miesiącu, że Eshel nie poprosił o umowę, chociaż centrum publicznie dyskutowało o „rozstaniu” z zespołem w sprawie leczenia urazu szyi.

Eshel powiedział 10 maja: „Byłem trochę zdenerwowany tym, w jaki sposób załatwiono sprawy, odkąd zostałem zraniony. Między mną a organizacją był pewien rozdźwięk.

„Najważniejszą rzeczą teraz jest bycie zdrowym i gotowym do gry w hokeja w przyszłym roku, gdziekolwiek to będzie”.

24-latek, który strzelił dwa gole i 18 punktów w 21 meczach, zanim doznał kontuzji karku w tym sezonie, ma jeszcze pięć sezonów z ośmioletniego kontraktu wartego 80 milionów dolarów, który podpisał z Cypress w 2017 roku.

Oprócz Eichela pojawiły się również spekulacje na temat przyszłości przyszłości Sam Reinhart, związany wolny agent i obrońca Rasmus Restollinen.

READ  Carter Verhaeghe wygrał po dogrywce i dał Florida Panthers prowadzenie 2:0 nad Tampa Bay Lightning

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *