Oto, jak Android 15 zwolni miejsce na telefonie bez konieczności odinstalowywania aplikacji

Oto, jak Android 15 zwolni miejsce na telefonie bez konieczności odinstalowywania aplikacji

Co musisz wiedzieć

  • Android 15 ma na celu oszczędzanie miejsca na dysku poprzez archiwizację nieużywanych aplikacji przy jednoczesnym zachowaniu danych użytkownika.
  • Archiwizacja aplikacji to nowa funkcja, która ma zadebiutować w stabilnej wersji Androida 15 i pozwolić użytkownikom zwolnić miejsce na urządzeniu bez całkowitego usuwania aplikacji.
  • Archiwizacja aplikacji usuwa wszystko oprócz ikony i kodu, upraszczając proces przywracania za pośrednictwem Google Play.

Następna wersja Androida ma zwolnić miejsce na dysku, odkładając nieużywane aplikacje na bok, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo danych, a teraz przyglądamy się, jak Android 15 poradzi sobie z archiwizacją aplikacji.

W zeszłym miesiącu badacz Androida Mishal Rahman poinformował nas o nowej funkcji, nad którą pracujemy: archiwizacji aplikacji. Ten przydatny dodatek, który prawdopodobnie pojawi się w stabilnej wersji Androida 15, pozwala odzyskać miejsce na urządzeniu bez całkowitego usuwania aplikacji.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *