O losie Coyote kontra Acme mógł zadecydować prawdziwy sędzia Doom David Zaslav

O losie Coyote kontra Acme mógł zadecydować prawdziwy sędzia Doom David Zaslav

Podobnie jak zły facet, który ma się wydostać Kto wrobił królika Rogera?Realistyczny złoczyńca z kreskówek Dawid Zasław Odkrył swój nikczemny spisek: oparty na obciążającym raporcie śledczym… zawinąć, wygląda na to, że szef Warner Bros. Zamierza go usunąć Kojot kontra Szczyt Przed siebie. Najwyraźniej nigdy nie widział filmu.

Początkowo była na to nadzieja Kojot kontra Szczyt Być może znalazłeś alternatywną dystrybucję. Jednak jak wykazało dochodzenie: „W trakcie całego procesu Warner Bros. odmawiał udostępnienia twórcom filmowym konkretnych szczegółów dotyczących proponowanych umów (oraz odrzucenia tych umów przez Warner Bros.)”. Wszystko zostało uchwycone przez rozmytą plamę rozmów telefonicznych i rozmów twarzą w twarz. Projekt z pewnością miał mistrzów, ale nie mogli zmusić Warner Bros. Aby właściwie komunikować się z twórcami filmu. Wydaje się, że pomysł polegał na przedłużeniu sprzedaży, ale ostatecznie odrzucił wszelkie kontroferty Film wyreżyserował Dave Green (Ziemia do echaNapisany przez nominowanego do Oscara Sammy’ego BurchaMaj grudzień).

Jak stwierdził Trade, chociaż finanse były czynnikiem, „dlaczego”. Kojot kontra SzczytAnulowanie filmu pozostaje w dużej mierze nieznane, nawet tym, którzy go nakręcili. Z opakowania wynika, że ​​ostateczny los filmu rozstrzygnie się prawdopodobnie przed końcem lutego. W Warner Bros. Za dwa tygodnie Discovery opublikuje ogłoszenie wyników za czwarty kwartał i „wielu członków zespołu filmowego uważa, że ​​studio wykorzysta koniec kwartału, aby na dobre wycofać film z kin”. io9 skontaktowało się z Warner Bros. Discovery, aby skomentować i zaktualizuje ten post, gdy otrzymamy odpowiedź.

Wielu filmowców, komentatorów popkultury i producentów mogło zobaczyć fragment filmu i publicznie wspierało jego potencjalną premierę – w tym Eric Bauza, który podkłada głos w wielu Looney Tunes Postacie ze starej serii studia. Kolejnym jest aktor Paul Scheer. W rozmowie z The Wrap wyjaśnił: „Najbardziej ekscytujące było to, że wydawało się, że film uchwycił brzmienie Looney Tunes, które kochamy, w sposób, jakiego nie zrobiło żadne inne kultowe wydawnictwo”.

READ  Ron Gosol, światowej sławy komik przyjeżdża do Kelowna - Kelowna News

Dyrektor Chris Miller (Spider-Man: Przez Spider-Verse) Odwróciła się Szansa, że ​​świat to zobaczy, i myśl, że cała ta praca może zniknąć, wydaje się wrodzoną niesprawiedliwością.

Przeczytaj więcej reakcji Millera, Bauzy i innych w mediach społecznościowych, w tym… Scott Pilgrim startuje Showrunner BenDavid Grabiński – to wszystko się opłaca #ReleaseCoyoteVsAcme.


Chcesz więcej wiadomości o i9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiać, Gwiezdne WojnyI Gwiezdny Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *