O której godzinie jest mecz NFL Niemcy? Program telewizyjny Chiefs vs. Dolphins, tydzień 9

O której godzinie jest mecz NFL Niemcy?  Program telewizyjny Chiefs vs. Dolphins, tydzień 9

NFL wyrusza na kolejny mecz w sezonie zasadniczym, ale tym razem liga nie uda się do Londynu.

Zamiast tego liga NFL zorganizuje mecz w Niemczech. Liga zrobiła to po raz pierwszy w sezonie 2022 i zostało ciepło przyjęte przez kibiców w Monachium.

Teraz liga ma być gospodarzem meczu Chiefs-Dolphins we Frankfurcie. Ci, którzy tam będą, powinni zobaczyć świetny mecz.

Kansas City i Miami to dwie najlepsze drużyny w AFC. Dolphins mają jeden z najlepszych ataków w lidze, co podkreśla szybkość Tyreek Hill, Jaylen Waddle i Raheem Mostert, a także celność Tua Tagovailoa.

Tymczasem drużyną Chiefs dowodzi Patrick Mahomes, najlepszy rozgrywający w NFL, a ich głównym celem jest Travis Kelce. Andy Reid jest obecnie prawdopodobnie najlepszym trenerem w lidze, a obrona Kansas City poczyniła ogromne postępy nawet od czasu zwycięstwa w Super Bowl 57.

Niektórzy mogą się zastanawiać, czy Chiefs zdołają się odbić po stracie dziewięciu punktów w oszałamiającej porażce z Broncos w zeszłym tygodniu, należy jednak pamiętać, że Mahomes podczas tego meczu zachorował na grypę. Jeśli przed wyjazdem do Niemiec poczuje się lepiej, górny pułap przewinienia powinien być wyższy, niż większość ludzi myśli.

Dolphins będą nadal prezentować swoje umiejętności ofensywne, więc w tym pojedynku powinno być mnóstwo ofensywnych fajerwerków.

więcej: Obejrzyj Chiefs vs. Delfiny w Niemczech żyją na Fubo (bezpłatny okres próbny)

Oto, jak możesz obejrzeć pierwszy w tym roku mecz DFL pomiędzy Dolphins i Chiefs.

O której godzinie jest mecz NFL Niemcy?

  • data: Niedziela 5 listopada
  • czas: 9:30 ET (14:30 CET)

Mecz NFL Germany z udziałem Chiefs i Dolphins rozpocznie się o 9:30 ET. Lokalnie będzie to godzina 14:30, ponieważ w Niemczech obowiązuje czas środkowoeuropejski (CET).

Mieszkańcy Miami mogą oglądać mecz o 9:30 lokalnie, ponieważ miasto leży we wschodniej strefie czasowej. Tymczasem fani Kansas City Chiefs będą musieli wstać o 8:30 czasu środkowoeuropejskiego, aby obejrzeć mecz Chiefs z Frankfort.

READ  Draisaitl prowadzi 3 gwiazdy tygodnia

Na jakim kanale transmitowany jest dzisiaj mecz Chiefs vs. Dolphins?

  • Kanał telewizyjny (krajowy): Sieć NFL
  • Kanał telewizyjny (Kansas City): KSHB (kanał 41)
  • Kanał telewizyjny (Miami): WSFL (kanał 39)
  • Transmisja na żywo: NFL+ | Fubo | DAZN (Kanada) | Karnet na grę NFL (Wielka Brytania)

Sieć NFL jest domem ogólnokrajowej transmisji meczu Chiefs vs. Delfiny w Niemczech. Ci, którzy chcą go obejrzeć, będą mieli telewizję kablową lub subskrybują usługę przesyłania strumieniowego, taką jak Fuboktóra obsługuje sieć NFL.

Jednakże liga NFL udostępnia grę Chiefs-Dolphins na rynkach w Kansas City i Miami; Stowarzyszona z NBC KSHB (kanał 41) będzie transmitować mecz w Kansas City, natomiast fani Dolphins w Miami będą mogli oglądać mecz na stowarzyszonej z CW WSFL (kanał 39).

Jak wspomniano wcześniej, fani mogą przesyłać strumieniowo grę Fuboktóra obsługuje sieć NFL i oferuje bezpłatny okres próbny.

Widzowie w Kanadzie mogą znaleźć grę w serwisie DAZNnatomiast fani w Wielkiej Brytanii mogą znaleźć go w ramach NFL Game Pass oraz w ITV i Sky Sports NFL.

Międzynarodowe Igrzyska NFL 2023

Mecz Chiefs vs. Dolphins będzie przedostatnim meczem w międzynarodowym harmonogramie rozgrywek NFL na rok 2023. Będzie to pierwszy w historii mecz NFL rozgrywany we Frankfurcie w Niemczech i zostanie rozegrany w Deutsche Bank Park, który może pomieścić 42 200 miejsc i jest siedziba klubu piłkarskiego For Eintracht Frankfurt.

Ostatni międzynarodowy mecz sezonu również odbędzie się w Niemczech. Będzie to starcie pomiędzy Colts i Patriots, które również zostanie rozegrane we Frankfurcie.

Poniżej harmonogram i wyniki meczów NFL w tym sezonie:

data Lokalizacja Mecz/wynik
1 października Londyn, Anglia Jaguara 23Sokoły 7
8 października Londyn, Anglia Jaguara 25rachunki 20
15 października Londyn, Anglia Wrony 24Tytani 16
5 listopada Frankfurt, Niemcy Delfiny kontra wodzowie
12 listopada Frankfurt, Niemcy Colts kontra Patrioci
READ  Igrzyska Vancouver Canucks przełożone z powodu COVID-19

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *