Bedard będzie pauzował dla Blackhawks przez 6-8 tygodni po operacji złamanej szczęki

Bedard będzie pauzował dla Blackhawks przez 6-8 tygodni po operacji złamanej szczęki

Tinordi jest świadomy tego, przez co przejdzie 18-latek. Złamał szczękę, gdy 18 grudnia 2022 r. został uderzony krążkiem w twarz w meczu przeciwko New York Rangers. Tinordi powiedział, że wrócił do ćwiczeń cardio dwa tygodnie po kontuzji, ale do gry wrócił dopiero w lutym. 11.

„Mam na myśli, że twoje codzienne życie nie zmienia się aż tak bardzo. Za dwa tygodnie może pójść na siłownię” – powiedział Tinordi. „Możesz ćwiczyć, podnosić ciężary, możesz to wszystko robić. Fizycznie wszystko będzie dobrze. Bardzo o siebie dba, ponieważ fizycznie wszystko będzie w porządku. To tylko proces”.

Szef kuchni Blackhawks, Dee Dee Saracco, faktycznie zapewnił Bedardowi jedzenie, aby umożliwić mu powrót do zdrowia, tak jak to zrobiła w przypadku Tinordiego.

„Spotkałem ją w naszym budynku i pomogłem jej rozładować ciężarówkę. No wiesz, jak jeden z hotelowych vanów? Był pełny. Miał więc dużą pomoc” – powiedział Richardson, który mieszka w tym samym budynku co Bedard.

„Ale myślę, że jego mama też tu jest, więc będzie miał dobrą opiekę. Wiem też, że trenerzy byli z nim na każdym etapie wizyty u lekarza i operacji. Zatem wszyscy się nim opiekują”. go tak, jak chcą”. „Z kimkolwiek, a szczególnie z młodą osobą, która przechodzi przez to po raz pierwszy, aby dać jej pewność i pewność, że ma wokół siebie wsparcie”.

Jeśli harmonogram Bedarda będzie zgodny z harmonogramem, opuści mecz Blackhawks z Vancouver Canucks zaplanowany na 22 stycznia, który byłby jego pierwszym meczem w NHL w rodzinnym mieście. Patrick Kane, który grał w Chicago przez 16 pierwszych sezonów i trzykrotnie zdobywał Puchar Stanleya, również nie będzie mógł zagrać u siebie 25 lutego z Detroit Red Wings Blackhawks.

Napastnik Nick Foligno również w sobotę trafił do kontuzjowanego rezerwowego z powodu złamania lewego palca wskazującego. Smith odbijał piłkę przez 5:04 drugiej tercji i nie zagrał w trzeciej tercji. Foligno jeździł na łyżwach przed środowym treningiem Blackhawks, ale nie ma harmonogramu jego powrotu.

READ  Canucks podpisali dwustronny kontrakt z Mattem Irwinem na głębokość obrony

Blackhawks (12-28-2), którzy bez Bedarda zremisowali 1-2-0, przegrali w czwartek 2-1 z Winnipeg Jets.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *