Nowy film szpiegowski BMW M3 CS pokazuje gorętszy test M na torze Nürburgring

Nowy film szpiegowski BMW M3 CS pokazuje gorętszy test M na torze Nürburgring

W zeszłym miesiącu zgłosiliśmy, że plik Kolejne BMW M3 CS już w przygotowaniu. Choć po raz pierwszy zauważono go już w zeszłym roku, to trochę zaskakujące, że Monachium już pracuje nad najgorętszym modelem M od tamtej pory. Quiz M3 i jego XDrive Niedawno ujawniono pochodną.

Aby wzbudzić oczekiwanie na hardcorowy M3, oto kolejna scena nagrana na wideo przez Mike Automotive na YouTube. Według Vehicle Monitor, 2022 M3 CS został zauważony tutaj podczas rajdu branżowego na torze Nürburgring – i nawet mokry tor nie był w stanie go powstrzymać.

Młyn pod maską nie jest w tym momencie tajemnicą. Oczekuje się, że M3 Competition Sport otrzyma standardowy model z 3,0-litrowego modelu Competition z podwójnym turbodoładowaniem. Moc wyjściowa prawdopodobnie nadal będzie wynosić 503 KM i moment obrotowy 479 Nm (600 Nm), ale wszyscy wiemy, że wersja CS ma coś więcej.

Oprócz bardziej agresywnego designu i zmniejszenia masy, M3 CS otrzyma szereg ulepszeń, w tym adaptacyjne zawieszenie M i mechanizm różnicowy, a także zmieniony poczwórny układ wydechowy, ostrzejszy układ kierowniczy, maskę i dach z CFRP.

Oczekuje się dalszych ulepszeń wewnątrz kabiny, które powinny obejmować lekkie sportowe fotele kubełkowe, które widzieliśmy wcześniej na zdjęciach szpiegowskich, wraz z wysokiej jakości standardowym wyposażeniem i skórą z lamówkami Alcantara.

Gdybyśmy mieli dalej spekulować, zagłębiamy się w to, że M3 CS będzie działać w ograniczonej liczbie, podobnie jak jego poprzednik. Do tego momentu nie jesteśmy jednak pewni, czy CS będzie napędzany wyłącznie na tylne koła, czy też zastosuje nowy układ napędowy xDrive w gamie M3.

Możesz spodziewać się, że M3 CS trafi na światło dzienne w tym roku, więc obserwuj tę przestrzeń, aby uzyskać więcej aktualizacji.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *