Nowo wybrany WWE Raw Superstar nie podpisał ponownie kontraktu z firmą

Nowo wybrany WWE Raw Superstar nie podpisał ponownie kontraktu z firmą

Draft WWE 2024 jest już oficjalnie znany, ale według doniesień nikt, kto dołączył do „WWE Raw”, nie przedłużył kontraktu (w każdym razie jeszcze).

Podczas tegorocznego WWE Draft kilku talentów „WWE NXT” zostało wybranych, aby dołączyć do jednej z dwóch głównych marek w składzie firmy – „Raw” i „WWE SmackDown”. Podczas gdy Blair Davenport i Karemlo Hayes zmierzają na „SmackDown”, Keiana James, Ilya Dragunov, Lyra Valkyria i Dijak zmierzają na „Raw”. Pomimo przeniesienia na Raw, nowy raport wskazuje, że przyszłość Dijaka w WWE nie jest do końca przesądzona, gdyż jego kontrakt nadal wygasa w czerwcu.

reklama

według Wybór walkiWedług stanu na wtorek rano były członek Retribution nie podpisał jeszcze nowego kontraktu z WWE, a przedstawiciele WWE nie kontaktowali się z nim w sprawie potencjalnego przedłużenia kontraktu. Mówi się jednak, że obie strony spodziewają się w końcu osiągnąć porozumienie. W raporcie zauważono również, że dyrektor ds. treści WWE Paul „Triple H” Levesque i starszy wiceprezes WWE ds. kreatywnego rozwoju talentów Shawn Michaels osobiście poparli Dijaka.

Jeśli chodzi o zbliżający się ruch Dijaka na Raw, zespół kreatywny WWE nie poczynił wobec niego żadnych konkretnych planów. Jednak podobno przeprowadzili burzę mózgów na temat kilku pomysłów w okresie poprzedzającym jego powołanie podczas drugiego wieczoru WWE Draft.

Po rozwiązaniu Team Retribution dawny T-Bar powrócił do marki „NXT” w listopadzie 2022 roku, przyjmując wewnętrzne imię Dijak. Od tego czasu Dijak feudował z takimi zawodnikami jak Joe Gacy, Tony D'Angelo i wspomniany Ilya Dragunov. Teraz Dijak rozpocznie kolejny rozdział swojej kariery w WWE rychłym powrotem do głównego rosteru.

reklama

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *