Więcej szczegółów na temat dziwnej zasłony doktora Ghariba

Więcej szczegółów na temat dziwnej zasłony doktora Ghariba

Do końca fani Marvela oczekiwali obecności Doktora Strange (Benedict Cumberbatch). WandaVision, ale jak wiemy, Najwyższy Mag się nie pojawił. Dokąd bezpośrednio zaprowadzi seria Disney+ Doktor Strange w wielokrotnym szaleństwieTo oczekiwanie nie było nieuzasadnione, w rzeczywistości taki był plan od początku.

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, potwierdził, że dr Strange był w trakcie prac WandaVision Wniosek W zeszłym miesiącu I że nawet sfinalizowali umowę z Benedictem Cumberbatchem na powrót, ale pod koniec dnia zdecydowali, że nie chcą odwracać uwagi od Wandy (Elizabeth Olsen). w Tocząca się skała Funkcja, która została opublikowana w zeszłym miesiącu i jest już dostępna online, WandaVision Główny scenarzysta Jack Schaeffer przedstawił kilka dodatkowych szczegółów na temat tego, co mogą Tak było.

Plan, kiedy wszedłem na pokład, był taki, że pod koniec serii będzie poród, a udział dr Strange będzie zasadniczo krótkim epizodem. Tak więc wczesne zarysy miały różne wersje tych dwóch [Wanda and Dr. Strange] Trochę razem zmierzamy do zachodu słońca. I nie czułem się dobrze. Chcieliśmy zbadać w tej historii sprawczość i niezależność Wandy. Więc poczułem na niej małą presję. Innym problemem było to, że jeśli Dr Strange w końcu się pojawi, gdzie był przez cały czas? Uwielbiałem pisać wariacje na temat Doktora Strange’a, wariacje na temat tych ostatnich bitów. Pisanie do niego było przyjemnością. Były wersje, w których przelatywała przez granice miasta, a potem spotykała doktora Strange’a, tego typu rzeczy.

Schaeffer dodała, że ​​jednym z jej ulubionych pomysłów jest przedstawienie Doktora Strange WandaVision Byłam „To jest w reklamie Nexusa [in Episode Seven]To będzie coś w rodzaju napisu, szybkie zdjęcie doktora Strange’a jako farmaceuty w tle. Zainspirował mnie Fight Club, kiedy postać Brada Pitta pojawiła się w telewizji w hotelu – na przykład, jeśli przyjrzysz się uważnie, obejrzysz tylko przez sekundę. Pomyśleliśmy, że reklama „Nexus” to jej podświadomość. A jeśli Strange jest w tle i próbuje się do niej dostać? Ale w końcu zdecydowaliśmy się na historię Wandy.Gdy dr Strange zniknął z obrazu, Kevin Feige powiedział, że muszą ponownie wyobrazić sobie sposób, w jaki para spotyka się w Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa, ale doprowadziło to doLepsze zakończenie w WandaVision niż początkowo sądziliśmy i lepsza historia w Dr. Dziwne. I tak to zwykle działa, układając figury szachowe tak, jak chcesz, ale zawsze bądź chętny i otwarty na ich zmianę, aby lepiej służyć każdemu.

READ  Ezra Miller grozi glinom przestępstwami z nienawiści za używanie niewłaściwych zaimków

Produkcja rozpoczęta Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa, wyreżyserowany przez Sama Raimiego i zakończony na początku tego roku, Elizabeth Olsen kpiła, że ​​sequel jest „filmowe szaleństwo„że”Na pewno obejrzą ten horror.„Jestem rozczarowany. Oprócz Benedicta Cumberbatcha i Elizabeth Olsen, Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa Występują również Benedict Wong jako Wong, Rachel McAdams jako Kristen Palmer, Chiwetel Ejiofor jako Karl Mardu i Zochitel Gomez jako America Chavez. Film ma trafić do kin 25 marca 2022.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *