Miliarder pochodzenia indyjskiego Ankur Jain chciał wziąć ślub w kosmosie. Oto dlaczego była gwiazda WWE Erica Hammond odmówiła | Wspólny

Miliarder pochodzenia indyjskiego Ankur Jain chciał wziąć ślub w kosmosie.  Oto dlaczego była gwiazda WWE Erica Hammond odmówiła |  Wspólny

Ankur Jain poślubił Erikę Hammond w Egipcie podczas wystawnego ślubu z gwiazdami. Ich obchody obejmowały specjalne oglądanie dla gości piramid i Sfinksa. Czy jednak wiedzieliście, że pierwszym miejscem, które biznesmen wybrał na swój ślub, nie było u podnóża Wielkich Piramid? Według doniesień chciał wziąć ślub w miejscu, które było dosłownie nie z tego świata. Chciał wziąć ślub w kosmosie.

Dlaczego Ankur Jain nie wziął ślubu w kosmosie?

Zdjęcie przedstawia miliardera technologicznego Ankura Jaina ze swoją nowo poślubioną żoną i byłą gwiazdą WWE Eriką Hammond w Egipcie. (Instagram/@ankurjain)

„Pierwszym pomysłem, jaki przedstawiłem Erice na ich ślubie, był ślub w kosmosie” – powiedział Ankur Jain, założycielka i dyrektor generalna Bilt Rewards. ludzie. Po co więc zmieniać miejsce? Okazuje się, że to Erica Hammond odmówiła zawarcia związku małżeńskiego w kosmosie. „Pomyślałam: «Nie chcę umierać w dniu ślubu!»” – powiedziała portalowi.

HT uruchamia Crick-it, miejsce, w którym można oglądać krykiet w dowolnym miejscu i czasie. Dowiedzieć się teraz!

Następnie poszli na kompromis i wybrali Egipt, gdzie pobrali się przed piramidami, a ich ceremonię ślubną prowadził najwybitniejszy egiptolog na świecie, dr Zahi Hawass, według magazynu People.

Dlaczego Egipt jest celem ślubu?

Według portalu Jain po raz pierwszy odwiedził ten kraj jako dziecko i przeżył „magiczne przeżycie”. Wybrał ten kraj na miejsce swojego ślubu, aby móc „podzielić się swoją miłością do historii starożytnej” ze swoją narzeczoną. „Mam obsesję na punkcie historii starożytnej i społeczeństwa” – Jain powiedziała magazynowi People.

„Widzenie piramid jest szalone. Brakuje ci słów. Nie mogę uwierzyć, że to w ogóle jest część naszej cywilizacji” – dodał później Hammond.

Dwa dni temu Jain podzieliła się ze światem wiadomością o ślubie na Instagramie. „Kocham cię. 26.04.2024. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli świętować z nami!!! Oraz @zahi_hawass za nasz ślub!! Wiele zdjęć i wspomnień z nadchodzącego ślubu. To było kilka najbardziej niesamowitych dni. W swoim poście napisał: „Dziękuję wszystkim osobom, dzięki którym nasz ślub był możliwy”. Para udostępniła także w mediach społecznościowych kilka filmów i zdjęć z uroczystości.

READ  230-milionowe skamieliny z Zimbabwe ujawniają tajne pochodzenie dinozaurów w Pangea
Przedstawiamy „Elections 2024: The Big Picture”, nowy odcinek talk show HT „Wywiad z Kumkum Chadha”, w którym przywódcy z całego spektrum politycznego omawiają nadchodzące wybory powszechne. patrz teraz!
Otrzymuj najnowsze aktualizacje popularnych filmów i zdjęć z Indii i całego świata

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *