Nie skontaktowano się z Nicole Eggert w sprawie ponownego uruchomienia „Słonecznego patrolu” i jest otwarta na tę rolę

Nie skontaktowano się z Nicole Eggert w sprawie ponownego uruchomienia „Słonecznego patrolu” i jest otwarta na tę rolę

Ekskluzywny

Gwiazda „Słonecznego patrolu” Nicole Eggert

Nie jestem zaangażowany w restart, ale…

OTWARTY NA POTENCJALNĄ ROLĘ!!!

Gwiazda OG „Słonecznego patrolu”. Nicole Eggert Mówi, że nie zwrócono się do niej w sprawie występu w nadchodzącym reboocie… ale zapewnia nas, że jest otwarta na potencjalny występ, jeśli producenci jej zechcą.

Nicole, która w latach 90. grała Summer Quinn w oryginalnym programie telewizyjnym Lifeguard, mówi TMZ… Nikt nie kontaktował się z nią w sprawie jej udziału w niedawno ogłoszonym nowym serialu, ale jest w nim kilka ról, które przyjęła ona sama może to zobaczyć..

Choć Nicole twierdzi, że na pewno nie będzie zakładać swojego słynnego czerwonego kostiumu kąpielowego i ratować życie na plaży… twierdzi, że odpowiedzią byłaby niewielka lub drugorzędna rola rodzica lub starszego ratownika pracującego za biurkiem. Najlepsze możliwe dopasowanie.

Nie jest jasne, kto tym razem zagra seksowne ratowniki – serial jest na wczesnym etapie we Freemantle i FOX – ale Nicole twierdzi, że chce go zobaczyć Margot Robbie Podczas ponownego uruchamiania.

Kolejna była dziewczyna ze „Słonecznego Patrolu”, Marka Roderickpowiedziała TMZ… Nie zwrócono się do niej również oficjalnie w sprawie zaangażowania w ponowne uruchomienie, chociaż jest otwarta na zaangażowanie i powiedziała producentowi wykonawczemu Michaela Burke’a Jest gotowa i chętna do odgrywania czyjejś matki.

Brandi twierdzi, że nie słyszała, żeby ktokolwiek z ekipy OG brał udział w ponownym uruchomieniu serialu… ale jest podekscytowana powrotem „Słonecznego Patrolu” i uważa, że ​​fajne młodsze pokolenia wkraczają teraz w lata 90-te. Michael napisał scenariusze do oryginalnej serii, a teraz, gdy pracuje nad EP-ką przy ponownym uruchomieniu, BR uważa, że ​​istnieje duża szansa, że ​​ktoś z oryginalnej serii zagra epizodyczną rolę.

Niezależnie od tego, czy dostaną te role, czy nie, zarówno Nicholl, jak i Brand mówią nam, że ponowne uruchomienie sprawi, że aktorzy ponownie nawiążą ze sobą kontakt, więc nie mogą się doczekać, co przyniesie nowe ujęcie. Przy okazji, zarówno Nicole, jak i Brandowi podobał się film „Słoneczny patrol” z 2017 roku, więc ponowne uruchomienie serii OG zakończyło się sukcesem… przynajmniej jeśli chodzi o nich.TMZ.com

Tymczasem Nicole twierdzi, że koncentruje się na walce z rakiem i stara się zachować pozytywne nastawienie i zdrowie podczas chemioterapii.

Nie dajcie się zwieść… Nicole twierdzi, że rak nie przeszkadza jej cieszyć się życiem i nie powstrzymuje jej przed powrotem do telewizji „Słoneczny Patrol”, gdyby była ona dostępna.READ  Czy Booker T zobaczy powrót Vince'a McMahona do WWE TV?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *