Nasz nowy dom: Katarcina Dauper dodała smutny post. Pożegnaj się z martwą bohaterką serialu

„Nasz Nowy Dom” to bardzo popularny program. Jej gospodarzem jest Katarsina Dover, która wielokrotnie udowadniała, że ​​los bohaterów jest dla niej ważny. Prezenter podzielił się smutnym postem, w którym informuje o śmierci bohatera serialu.

Katarcina Dauper Zamieścił na Instagramie czarno-białe zdjęcie, które zostało wykonane w ramach projektu „Nasz nowy dom”, w ramach którego wraz ze swoim zespołem remontuje domy dla potrzebujących rodzin. Zasady dla uczestników nigdy nie są kolorowe. Często bohaterowie walczą z chorobami, które uniemożliwiają im inne funkcjonowanie. W 117. odcinku serialu bohaterka Ania walczy z rakiem i niestety przegrywa walkę. Wiadomość została opublikowana przez gospodarza.

Zobacz też: Rodzina, która straciła dom w pożarze, mogła polegać na Katarcinie Dauper

Katarsina Dauper żegna się z bohaterką serialu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dover wielokrotnie udowadniała, że ​​losy bohaterów reżyserowanego przez nią serialu są dla niej ważne nie tylko w trakcie odcinka, ale także po jego zakończeniu. Na przykład, kiedy dom był remontowany i spalany w odcinkach, kierowany przez liderów zespół natychmiast ogłosił, że nie pozostawi ofiar pożaru bez dachu nad głową. Tym razem Katarsina Dober przekazała inną wiadomość. W swoim poście w internecie informuje o śmierci bohaterki odcinka.

Drodzy, dzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością … Pani Ania, bohaterka rozdziału 117 naszego nowego projektu domowego, niestety przegrała walkę z rakiem. Osierociła córkę Sarę„- Napisał i dodał:”Zawsze będziemy pamiętać Panią Ani. Cieszymy się, że udało jej się spełnić swoje marzenie”.

RadioZET.pl/AS

READ  Max Semerkovsky jest w Polsce po opisaniu swojej ucieczki z Ukrainy

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *