Ojciec Thaddeus Ridge skomentował bałagan z kanadyjską stacją radiową

Odkupiciel poruszył sprawę podczas audycji „Rosmovi Nyokson” w Radiu Marija, a rozmawiając ze słuchaczami o walce „o jedność” z rządem PRL powiedział, że walka jeszcze się nie skończyła. Ustawił się w miejscu opozycji lat 80., a swoich krytyków na miejscu socjalistycznej machiny.

– Cierpienie tylko się powiększa. To przechodzi teraz przez media, zyskuje dobre imię, a ksiądz ze smutkiem przyznał – nawet w Kanadzie, jak ten … system Pinoy Prith … Nie chcę wierzyć! Podeszli do właściciela takiej stacji w Toronto, w której nadawaliśmy od 20 lat, i powiedział: „Zejdź z radia!”.

Nie wspominając o ojcu Rydziku Tomaszu Łukaszu, który z polskiego pochodzenia nie wspomina z nazwiska, że ​​źle mówi o kanadyjskich mediach.

– Kiedy musiałem się tam dostać, powiedział w kanadyjskim radiu, że nadchodzi antysemityzm, homoseksualizm i coś jeszcze.

– Co powiedział o twoim ojcu? Słuchacz był zaskoczony.

– Tak – powiedział smutno Thaddeus Wrightsick. – Kiedy wysiadłem z samolotu w Toronto, ojciec Jacek powiedział do mnie: „Ojcze, kiedy mój ojciec był w samolocie, nadal nie wiedziałem, czy mój ojciec mógłby tutaj odprawić mszę (ks. Wrightsick miał częściowo zakaz ich celebrowania Kanada – wydanie) ”.

„Coś podobnego …” Słuchacz był jeszcze bardziej zaskoczony.

– Tak! Ratownik wyjaśnił jej, że ktoś rzuca takimi potworami. – Ale to jest zorganizowane! Musimy wiedzieć, kłamstwom nie można ufać. Ale jest międzynarodowy.

Dlaczego stacja 1320 CJMR ​​przestała działać?

Dwa miesiące temu kanadyjska stacja 1320 CJMR ​​nadawana raz w tygodniu przez Radio Mariza dla lokalnej społeczności polskiej. Zerwała tę współpracę. Było to wynikiem nacisków ze strony systemu Thomasa Lukaszcza i Pinoya Prithviego, który oskarżył księdza Wrightsicka o szerzenie mowy nienawiści.

READ  Uwięziona w Polsce rodzina w końcu uzyskuje zgodę na wizę i planuje przyjechać do Saskatoon

Odkupiciel od dawna nie wspominał o tym publicznie. Miał inne problemy, m.in. z powodu urodzin Radia Marija Kontrole infekcji zostały złamane (Chociaż firmy rządowe udają, że nie) Wydał publiczne oświadczenia, które można by uznać za chroniące pedofilię kościoła.

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do Newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści.

(sp)

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top