„Należy wprowadzić duże zmiany”: właściciel firmy z Autonomii Palestyńskiej jest sfrustrowany trzecim włamaniem w ciągu sześciu miesięcy

„Należy wprowadzić duże zmiany”: właściciel firmy z Autonomii Palestyńskiej jest sfrustrowany trzecim włamaniem w ciągu sześciu miesięcy

7 września złodzieje weszli do posiadłości, a następnie wybili trzy gabloty, kradnąc około 77 zegarków, z których wiele, jak powiedział Alex, zostało opublikowanych na Facebooku i innych platformach internetowych.

Złodzieje ponownie zaatakowali jego firmę zaledwie dwa tygodnie później, kiedy rzucili cegłą, aby wybić okno i wejść do posiadłości. Wyrządzaj więcej szkód i kradnij więcej klejnotów.

Alex powiedział, że normalnie nie upubliczniłby tych incydentów, ale ponieważ zdarzyły się one trzy razy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, powiedział, że nie może dłużej milczeć.

„Jestem bardzo rozczarowany” – powiedział. „Oni (policja) przyprowadzają ich, a następnego dnia wychodzą, robiąc to samo. Duże zmiany, które należy wprowadzić. Nie mogę nic zrobić, tylko mam nadzieję, że policja i miasto mogą zrobić więcej. „

Składki ubezpieczeniowe i koszty likwidacji szkód w jego firmie rosną wraz z każdym włamaniem, co potęguje frustrację.

Najgorsze jest zniszczenie mienia. Nie jest łatwo znaleźć takie szkło, więc musimy czekać od dwóch do czterech tygodni, aby je naprawić”.

Chociaż podatki od nieruchomości rosną co roku, Bocian uważa, że ​​miasto nie robi nic, by pomóc przestępczości, zwłaszcza w centrum miasta.

paNOW Zostali oprowadzeni po zniszczeniach sklepu, a także zobaczyli tył nieruchomości, gdzie w pobliżu śmietnika piętrzyły się śmieci i śmieci. Alex powiedział, że są dni, kiedy on i jego pracownicy nie mogą dostać się na parking, ponieważ śmieci blokują im drogę. Załoga nie ma nawet dostępu do śmietnika na cotygodniowy odbiór.

Alex ma nadzieję, że miasto pomoże posprzątać ten bałagan i zrobić więcej, aby chronić siebie i innych właścicieli firm w centrum miasta.

paNOW Skontaktuj się z miastem Prince Albert w celu uzyskania komentarza.

READ  Książę Harry twierdzi w swoim nadchodzącym pamiętniku, że William zaatakował go fizycznie podczas kłótni

[email protected]

Twitter: @princealbertnow

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *