Marvel ujawnia postacie Kingsleya Ben-Adira i Emilii Clarke z Secret Invasion

Marvel ujawnia postacie Kingsleya Ben-Adira i Emilii Clarke z Secret Invasion

Chociaż Marvel nie ogłosił oficjalnie daty premiery pierwszego dużego wydarzenia telewizyjnego roku, nadchodzi szybko. Ale im więcej się uczymy Tajna inwazjatym bardziej wydaje się, że jest to najbardziej podobna do Marvela seria Marvela… choć w lepsza możliwa metoda rozwiązania. Teraz możemy w końcu podać nazwiska niektórych nowicjuszy w MCU. W obszernej zapowiedzi nadchodzącego programu pt. Targowisko próżności Ujawniono tożsamość postaci, które zagrają Kingsley Ben-Adir i Emilia Clarke. Jeśli jednak wolisz pozostać w ciemności, dopóki serial nie trafi na Disney+, ostrzegam, istnieje taka możliwość spoilery Zanim.

Podobnie jak materiał źródłowy komiksu, Tajna inwazja Podąża za planem Skrulla, by podbić Ziemię. Ale zamiast przebierać się za superbohaterów, zmiennokształtni kosmici skupiają się na osobach na znacznie wyższych stanowiskach władzy. Zapowiedź serii zaskoczyła wielu fanów, ponieważ Skrullowie zostali przedstawieni jako bardziej pokojowa rasa w 2019 roku. Kapitan Marvel. Ale teraz mamy oficjalne potwierdzenie, że Skrullowie pojawiający się w serialu są członkami rywalizującej frakcji drzazgowej kierowanej przez Gravika Ben-Adira, który jest zmęczony czekaniem, aż dyplomacja dobiegnie końca.

W skład zespołu Gravika wchodzi w szczególności G’iah Clarke’a, który już wcześniej pojawił się w MCU. Jest córką Talosa (Ben Mendelsohn), który pojawia się w scenie w Kapitan Marvel Gdzie przywódca Skrullów ponownie łączy się ze swoją dawno utraconą rodziną. Niestety, wraz z wiekiem Jiah coraz mniej akceptuje pokojowe podejście ojca, a nawet zaczyna postrzegać go jako porażkę.

„To zdecydowanie go zaostrzyło” – powiedział Clark. „Jest pewien rodzaj złowrogiej atmosfery, którą dostajesz od tej dziewczyny. Jest dzieckiem uchodźców, które ma Talosa za tatę, wiesz, co mam na myśli? Może fakt, że nie wiedzieliśmy, że ma dziecko do tego momentu, mówi ci wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć o ich związku”.

READ  Nowa restauracja i bar w Vancouver: Vivace on The Drive

„Tym facetom obiecano wiele rzeczy dawno temu i niewiele się wydarzyło” – dodał Clark. „Zrozumiałe jest więc, że wbudowana jest pewna doza urazy. Jest w niej wiele uczuć, a w jej osobowości jest wiele konfrontacyjnych aspektów, które są spowodowane okolicznościami. Rozumiesz, dlaczego ma uczucia to robisz.”

Tajna inwazja Premiera na Disney+ jeszcze w tym roku.

Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć postacie Ben-Adira i Clarka? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej!

Propozycje do przeczytania: Tajna inwazja

Jesteśmy uczestnikiem programu partnerskiego Amazon Services LLC. Ten partnerski program reklamowy zapewnia również sposób na zarabianie opłat, łącząc się z Amazon.com i witrynami stowarzyszonymi.

Również. Ale. pomimo. oprócz. Również. Ale. pomimo. oprócz. Również. Ale. pomimo. oprócz.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *