MWC 2024: OnePlus ogłasza telefon OnePlus 12R o nazwie Genshin Impact

MWC 2024: OnePlus ogłasza telefon OnePlus 12R o nazwie Genshin Impact

Istnieje kilka najpopularniejszych gier wideo na świecie Uderzenie Genshina. Dostępna na konsole oraz urządzenia z systemem iOS i Android, wielokrotnie nagradzana gra RPG ma ponad 100 milionów zadowolonych graczy odkrywających fantastyczny świat Teyvat – za darmo, nie mniej. Aby naprawdę docenić Wpływ dwóch armii Jako gra mobilna potrzebujesz wysokiej klasy telefonu z olśniewającym wyświetlaczem, wydajnymi elementami wewnętrznymi i długotrwałą baterią. Na konferencji prasowej zorganizowanej podczas Mobile World Conference 2024 OnePlus, firma, której smartfony z serii 12 spełniają wszystkie te kryteria, ujawniła, że ​​jest gotowa dać graczom smartfon, który pozwoli im przenieść czas spędzony w Teyvat na wyższy poziom.

the OnePlus 12R Genshin Impact Edition Będzie dostępny jeszcze w tym roku, a jego cena detaliczna w USA wyniesie 649,99 dolarów. Ta specjalna edycja urządzenia, oparta na dobrze ocenianym modelu 12R firmy, jest ozdobiona kolorami i ikonami, które przyciągną fanów gry. Dostępny w błyszczącym, odpornym na odciski palców wykończeniu w kolorze fioletu elektrycznego, maksymalna jasność 4500 nitów w edycji specjalnej 12R sprawia, że Wpływ dwóch armiiJego żywe kolory doskonale komponują się z przyćmionym oświetleniem sali konferencyjnej, w której miałem okazję testować telefon.

Według OnePlus wersja Ver Wpływ dwóch armii Ten, który działa na telefonie, został dostrojony specjalnie dla 12R i oferuje szybsze przejścia między obszarami gry i niewiarygodnie płynną grafikę.

Tym bardziej, jeśli kupisz OnePlus 12R Uderzenie Genshina Wersja mobilna Otrzymasz także kilka innych gadżetów związanych z grami, a wszystko to zapakowane w specjalne pudełko upominkowe, które zamienia się w wyświetlacz zaprojektowany tak, aby pokazać Twój luksusowy fioletowy telefon i Twoje oddanie jednej z najlepszych gier JRPG na rynku.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *