Mieszkańcy Guelph poprosili o udostępnienie terenu pod obozy dla bezdomnych

Mieszkańcy Guelph poprosili o udostępnienie terenu pod obozy dla bezdomnych

Właściciele nieruchomości poszukiwali wolontariuszy, a władze miasta szukały tymczasowego miejsca na obóz przez co najmniej trzy lata

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem tymczasowego obozu dla schronisk na swojej posesji, władze miejskie chcą się z Tobą skontaktować.

W odpowiedzi na zarządzenie burmistrza wydane w zeszłym miesiącu – nakazujące identyfikację potencjalnych miejsc obozowiska – mieszkańcy Guelph proszeni są o wzięcie udziału w akcji i zaoferowanie swojej ziemi, aby pomóc w rozwiązaniu ciągłego problemu bezdomności w mieście.

„Te miejsca będą służyć jako bezpieczna przystań dla potrzebujących przez co najmniej trzy lata” – stwierdza petycja opublikować Na stronie internetowej miasta. „Chociaż preferowane będą nieruchomości położone w promieniu jednego kilometra od centrum miasta, wszystkie wnioski zostaną rozpatrzone”.

Osoby zainteresowane udostępnieniem swojego majątku w ramach wolontariatu proszone są o zgłoszenie zainteresowania do 26 kwietnia, choć oferty będą przyjmowane po tym terminie. Otrzymane propozycje zostaną rozpatrzone przed przedstawieniem Radzie sprawozdania z pracy wiosną tego roku.

Zanim burmistrz wydał zarządzenie 28 lutego, ale już po ogłoszeniu swojego zamiaru, grupa członków gminy tzw Koalicja Mostu Małych Domków Ogłosili, że mają nadzieję na utworzenie skupiska małych domów, aby rozwiązać problem bezdomności szybciej niż robi to rząd.

Rzecznik Mike Marcolongo powiedział, że koalicja słyszała od jednego zainteresowanego właściciela nieruchomości, ale nie wyraziła żadnego zdecydowanego zobowiązania. Wyraził zainteresowanie współpracą z władzami miasta nad projektem miejskim, zauważając, że posiadanie dwóch obozów jest lepsze niż jeden.

Potencjalni kandydaci na nieruchomość proszeni są o kontakt z władzami miasta za pośrednictwem poczty elektronicznej, [email protected]wraz z ich imionami i nazwiskami, danymi kontaktowymi i adresem.

READ  Dzięki niedawnym fuzjom na rynku ropy i gazu panuje hossa

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *